روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 290
  • 702
  • 1,334,491
حضور متولیان برگزاری انتخابات در محافل انتخاباتی جرم است

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مجریان برگزاری انتخابات به هیچ عنوان حق حضور در جلسات محفلی را ندارند، یادآور شد: حضور متولیان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در جلسات عمومی، خصوصی و محافل انتخاباتی غیرقانونی بوده و جرم است.
حجت الاسلام حکمتعلی مظفری در جمع خبرنگاران، افزود: برگزارکنندگان انتخابات باید دقت کافی داشته باشند تا اقدامی از آنها که شائبه طرفداری از جریان، فرد و حزب خاصی را نشان دهد، بروز و ظهور پیدا نکند.
وی با اشاره به اینکه اصل بی طرفی در هر انتخابات باید سرلوحه فعالیت ها و اقدام مجریان قرار بگیرد، اظهار کرد: باید توجه داشت که رای آحاد مردم در نزد مجریان امانتی بیش نیست و باید به هر نحو ممکن از این امانت گران بها به بهترین شکل ممکن مراقبت شود. استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه جناح و جریان خاص را تخلف اشکار انتخاباتی بیان کرد و گفت: امکانات دولتی به هیچ عنوان نباید در اختیار این جریان ها قرار بگیرد و یکی از مصادیق آشکار جرم انتخاباتی است که در صورت مشاهده و وجود اسناد معتبر، دستگاه قضائی با متخلفان به شدت برخورد خواهد کرد. مردم نیز در این ارتباط به شدت برخورد با متخلفان را از دستگاه های مسئول مطالبه می کنند.
مظفری با اشاره به وجود خلاء های قانونی در رابطه با تخلفات تبلیغات انتخاباتی، افزود: متاسفانه در زمینه تبلیغات زودرس خلاء هایی وجود دارد، اما دستگاه قضائی به این بهانه تا حد توان خود در برابر هر گونه تخلف سکوت نمی کند و از فعالیت متخلفان جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز