روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
حضور هنرمندان و صنعتگران آذربایجان‌شرقی در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از حضور هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی استان آذربایجان شرقی در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
فرشاد به آفرین در جلسه هماهنگی در جمع هنرمندان صنایع دستی استان افزود: در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی آذربایجان غربی که از ۹ الی ۱۳ مرداد ماه در ارومیه برگزار خواهد شد، شش هنرمند و صنعتگر صنایع دستی استان در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. هنرمندان استان در رشته‌هایی همچون هم جوشی شیشه، ورنی، سفال و سرامیک، تولیدات چرمی دست دور، تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی و میناکاری روی فلز شرکت خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌های گروهی و ملی برای حمایت از هنرمندان، یکی از راهکارهای موثر و موفق خواهد بود،گفت: نمایشگاه ها فرصتی است که هنرمندان می توانند به وسیله آن آثار خود را به مردم معرفی کنند و به طریق عرضه آن کسب و کار خود را رونق بخشند.
لازم به توضیح است که این نمایشگاه از مورخه ۹ الی ۱۳ مرداد ماه ‌از ساعت ۱۶ لغایت ۲۳ در مجتمع فرهنگی – هنری ارومیه برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز