حضور پهلوان در تراکتورسازی شایعه ای نزدیک به واقعیت

هافبک تراکتورسازی جهت گذراندن دوران خدمت سربازی خود به احتمال زیاد به تراکتورسازی می رود.
به گزارش هوادار، با پایان نیم فصل اول لیگ برتر هفدهم، محرومیت باشگاه ترکتورسازی نیز از جذب بازیکن به اتمام می رسد و شاید این آغاز نگرانی باشگاه ها باشد.
نگرانی که به خاطر از دست دادن بازیکنانی است که زمان گذراندن خدمت سربازی آنها فرا رسیده و باید فکری برای این موضوع داشته باشند. در حال حاضر تراکتورسازی تنها باشگاه لیگ برتری است که می تواند بازیکن سرباز جذب کند قطعا بازیکنان نیز تمایل دارند در این تیم توپ بزنند و سربازی خود را بگذرانند.
در همین راستا شایعاتی درباره مذاکره برخی مسئولان باشگاه تراکتوسازی با بازیکنان ذوب آهن به گوش می رسد که البته مدیر عامل باشگاه اصفهانی و سید مجتبی حسینی، مربی تیم فوتبال تراکتورسازی این مهم را تکذیب کرده اند.
البته رد این شایعه دلیل محکمی نیست تا به این مهم پرداخته نشود چرا که در حال حاضر تعداد بازیکنانی که مشمول هستند زیاد است و نگرانی باشگاه ها نیز به جا. در این میان احسان پهلوان بازیکنی است که دو سالی می شود شایعه حضورش در تراکتورسازی برای گذراندن خدمت سربازی به گوش می رسد و هر بار این مهم به فصل بعد و نیم فصل بعد موکول شده است.
پهلوان متولد مرداد ماه ۱۳۷۲ است و تقریبا ۶ سال از مشمول شدن او سپری می شود و این بازیکن تا به امروز از معافیت تحصیلی برخوردار بوده است.او در ابتدای فصل نیز به سختی و با رایزنی افرادی توانست معافیت تحصیلی خود را به مدت یک ترم دیگر تمدید کند اما با پایان این معافیت تمدید آن برای پهلوان بعید به نظر می رسد مگر اینکه باز هم اشخاصی برای او وساطت کنند.
بر همین اساس حضور احسان پهلوان در نیم فصل دوم در تراکتورسازی از محتمل ترین اتفاقات است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از