روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 1,036
  • 882
  • 994,949
حضور کمرنگ تولیدکنندگان تبریزی در نمایشگاه مبل و لوستر

استقبال از نمایشگاه مبل و لوستر بسیار چشمگیر بود اگرچه ضعف‌هایی مانند حضور کمرنگ تولیدکنندگان تبریزی و تخفیف‌های اندک از چشم مخاطبان دور نماند.
نمایشگاه مبل و لوستر در مکان نمایشگاه بین المللی با استقبال بسیار خوب تبریزی‌ها به پایان رسید اگرچه این نمایشگاه کم حاشیه نداشت. حواشی که اگرچه چندان منفی نبودند اما چشمگیر بودند.به عنوان مثال سالنی که برای نمایشگاه لوستر انتخاب شده بود همراه با دیگر لوازم خانگی از جمله یخچال و فرش همراه بود که سوال ایجاد می‌کرد مگر نمایشگاه لوازم خانگی چندی پیش در همین مکان برگزار نشده بود؟ اگرچه تعداد این غرفه‌ها چندان متعدد نبود و بخش اعظم این سالن به نمایشگاه لوستر اختصاص داشت اما بازهم این سالن اختصاصا به لوستر و شیشه‌های تزئینی مربوط نبود.
نکته جالب دیگر اینکه قریب به اتفاق تولیدکنندگانی که در بخش لوستر حضور داشتند از اصفهان بودند و خبری از تولیدکنندگان تبریزی نبود. مشابه چنین اتفاقی در سالن فروش مبل و سرویس خواب نیز دیده می‌شد و به جز چندین تولیدکننده تبریزی بیشتر غرفه‌ها در اختیار تولیدکنندگان تهرانی بود و اکثریت آنها نیز شعبه‌ای در تبریز نداشتند و اگر بازدیدکنندگان موفق به خرید در زمان نمایشگاه نشدند دیگر دسترسی به این تولیدی‌ها نداشتند.
با این وجود استقبال از این نمایشگاه برخلاف نمایشگاه لوازم خانگی بسیار پرشور بود و بسیاری از خریداران جهیزیه و زوج‌های جوان دست پر از نمایشگاه خارج می‌شدند و از قیمت‌ها نیز راضی بودند. اما نکته جالب دیگر این بود که وقتی به سراغ غرفه‌داران برای محاسبه قیمت‌ها می‌رفتیم تاکید داشتند که به خاطر نمایشگاه فلان قیمت را زده‌اند اما زمانیکه قیمت تولیدی اجناس را جویا می‌شدیم تنها صد تا دویست هزار تومان با قیمت نمایشگاه تفاوت ‌داشت!
استقبال از نمایشگاه مبل و لوستر برخلاف نمایشگاه لوازم خانگی بسیار پرشور بود و همین مساله باعث می‌شود به ذهن خطور کند که زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی بسیار نامناسب بوده است. مساله عجیب دیگر پرداخت، پیش پرداخت به برخی غرفه‌داران برای تولید و یا رزرو محصول بود که علی‌رغم اعلام بلندگوهای نمایشگاه مبنی بر خودداری از این کار باز هم این اتفاق صورت می‌گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز