روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
حـــریفان می‌آیند تا قهـــرمانی را از ما بگیرند

عضو تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت: تیم ما قهرمان نیم‌ فصل شده، اما دور برگشت‌ مسلماً کار ما سخت‌تر خواهد شد و حریفان ما پر قدرت برمی‌گردند تا قهرمانی را از ما بگیرند.
بهمن عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که شرایط تیم دانشگاه آزاد در رقابت‌های سوپرلیگ کاراته چطور است، اظهار داشت: خدا را شکر تیم دانشگاه آزاد بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد، همه نفرات مسئولیت‌پذیر هستند و همه ما از ابتدای فصل عزم ‌مان را جزم کرده‌ایم تا ان‌شاءالله قهرمانی سال‌های گذشته را تکرار کنیم. ما هفته اول تعدادی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و برخی از نفرات هم برای برگزاری استاژ فنی راهی کشورهای دیگر شده بودند و به همین دلیل هفته اول نتایج خوبی برای تیم ما رقم نخورد.
عضو تیم دانشگاه آزاد در ادامه صحبت‌های خود، گفت: نتایجی که در هفته اول برای ما رقم خورد، در واقع یک تلنگری بود به همه بازیکنان تا به خودشان بیایند. آن شکست به نظرم برای بچه‌ها خوب بود و یک تلنگری به همه ما وارد شد و هفته‌های بعدی با تمرینات منظمی که برگزار کردیم عملکرد ما بهتر و بهتر شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا کیفیت تیم‌های حاضر در سوپر لیگ هم سطح است یا خیر، عنوان کرد: تیم‌های خوبی در لیگ حضور دارند، همه بچه‌های حاضر در سوپر لیگ جوان و با انگیزه هستند که مسلماً برای برد وارد تاتامی می‌شوند تا تیم دانشگاه آزاد را به چالش بکشند، اما ما هم از تجربیاتمان استفاده می‌کنیم و از اشتباهات حریفانمان استفاده کردیم و جایی که توانستیم آنها را شکست دادیم. تیم بیمه تعاون بازیکنان خوبی را در اختیار دارد، تیم مناطق نفت خیزجنوب تیم خوبی است که هر دو برای قهرمان در تلاشند. مسابقات نیم‌ فصل تمام شده است اما ما بازی‌های برگشت واقعاً کار سختی را پیش رو داریم؛ چرا که آنها پرقدرت می‌آیند تا قهرمانی را از ما بگیرند. درست است که تیم ما قهرمان نیم‌ فصل شده است اما کار ما در دور برگشت‌ مسلماً سخت‌تر خواهد شد و حریفان ما پرقدرت برمی‌گردند تا قهرمانی را از ما بگیرند.
عسگری در ادامه صحبت‌های خود، گفت: همه بچه‌ها و کادر فنی تلاش کردند و همه در قهرمانی نیم‌ فصل سهیم هستند. مطمئنا در دور برگشت باید قوی‌تر از نیم‌ فصل اول قدم برداریم و هیچ اشتباهی نکنیم؛ مسلماً هر امتیازی که کسب کنیم در پایان فصل این امتیازها به ما کمک خواهد کرد. امیدوارم که مسابقات سوپر لیگ سال جاری با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد ختم شود.
وی در مورد دلیل عدم حضور خود در هفته چهارم مسابقات سوپر لیگ کاراته، خاطرنشان کرد: ما در هفته آخر با تیم مناطق نفت‌خیز و تیم سیواکای تهران بازی داشتیم. من هفته‌های قبل سه بازی بسیار سنگین را با پاس قوامین، رعد پدافند و بیمه تعاون داشتم و خوشبختانه در هر سه بازی بهترین‌های وزن ۷۵ را شکست دادم و پیروزی‌های شیرینی را کسب کردم. هفته آخر به دلیل سرماخوردگی با تصمیم کادر فنی من در ترکیب تیم نبودم، اما ان‌شا‌ءالله در نیم‌ فصل دوم بازی خواهم کرد تا با کمک همه بتوانیم برای سومین سال قهرمانی را کسب کنیم. در بازی با نفت یک رقابت بسیار نزدیکی داشتیم و توانستیم پیروز شویم و با شکست سیباکای تهران قهرمان نیم‌ فصل شویم.ان‌شاءالله در دور برگشت بتوانیم با ارائه بازی‌های خوب عنوان قهرمانی در پایان فصل را از آن خود کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز