روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 202
  • 721
  • 1,335,124
حفاظت و نگهداری پارک طوبی بر عهده شهرداری تبریز است

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه پارک طوبی تحت تملک اداره کل اوقاف است اما حفاظت و نگهداری این پارک بر عهده شهرداری تبریز است.
رحیم عبدالجباری با اشاره به انتشار خبری در فضای مجازی پیرامون از بین رفتن آثار هنری تابلو سنگ های مفاخر آذربایجان در پارک طوبی اظهار داشت: با وجود اینکه زمین این پارک تحت تملک اداره کل اوقاف و امور خیریه می باشد ولی طبق توافق ما بین شهرداری و این اداره کل مقرر شده است تا کلیه خدمات حفاظتی، مراقبی و رسیدگی به وضعیت تابلوهای سنگی بر عهده شهرداری باشد.
وی ادامه داد: طبق نامه رسمی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تبریز به کمسیون فرهنگی شورای شهر تبریز در سال ۹۵، مبنی بر رسیدگی به وضعیت تابلوسنگها ولی تا به این لحظه اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.
عبدالجباری خاطر نشان کرد: با توجه به توافقات انجام یافته هیچگونه مشکلات حقوقی در این پارک وجود ندارد و طبق قانون زمین این پارک تحت تملک اداره کل اوقاف و امور خیریه بوده و فقط حفظ و نگهداری بر عهده شهرداری تبریز می باشد.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با اشاره به موقوفه بودن این پارک خاطر نشان کرد: شهرداری سالیان گذشته این زمین موقوفه را به پارک تبدیل کرده بود که با حکم دادگاه و اثبات موقوفه بودن، این پارک در اختیار اداره کل اوقاف و امور خیریه قرار گرفت، که این اداره کل جهت استفاده مردم از این امکانات بدون تغییر کاربری فضای سبز پارک را در اختیار مردم قرار داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز