روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 313
  • 407
  • 1,282,544
حفاظت و کنترل ترافیک شهر با هوشمند سازی وتوسعه سیستم های نظارتی وکنترلی

معاون حمل و نقل شهردار تبریز از حفاظت و کنترل ترافیک سطح شهر با استفاده از هوشمندسازی تقاطع ها وتوسعه سیستم های نظارتی و کنترلی خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مهدی یوسفی، با بیان این مطلب گفت: بر اساس تجربه و آمارهای مختلف، وجود نظارت و کنترل، همانند دیگر امور، در زمینه های ترافیکی نیز، موجب بهبود وضعیت می شود.
وی ادامه داد: به همین دلیل، معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز در صدد تقویت سیستم های نظارتی و کنترلی در راستای بهبود رفتارهای ترافیکی شهروندان است.
معاون حمل و نقل شهردارتبریز تصریح کرد: این القای حس نظارت، می‌تواند از طریق حضوری یعنی وجود افسران پلیس، حضور خودروهای آنها و تابلوهای هشداردهنده در مسیرها و تقاطع ها باشد.
یوسفی افزود: روش دیگر، کنترل غیرحضوری است که توسط معاونت و با نصب چراغ‌های گردان در معابر پرخطرو استفاده از دوربین‌های هوشمند است.
وی اظهارداشت: توسعه دوربین های ثبت سرعت ونصب دوربین واستفاده از سیستم ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز ازاولویت برنامه های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز است تا بدین ترتیب، ترددی روان و ترافیکی ایمن را برای شهروندان فراهم کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز