روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 55
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,940
حقی: برایم پاپوش درست کردند

عضو محروم شده تیم ملی دوچرخه سواری ایران با اعلام اینکه به هیچ عنوان از مواد ممنوعه استفاده نکرده است، گفت: عوامل سابق فدراسیون برای ساکت کردن من دست به دسیسه زدند.
علی رضا حقی با بیان اینکه بیشتر از چهار ماه است که از دوچرخه سواری کنارگیری کرده است، گفت: آقای قمری زمانی که در المپیک بودند برای من خط و نشان کشیدند و اعلام کردند که نمی گذارند که دیگر من دوچرخه سواری کنم.من چوب افشاگری هایم را بر علیه آقایان خوردم. می خواستند با این حربه من را ساکت کنند، همه می دانند که خیلی از دوچرخه سواران با اطلاع شخص قمری و چایچی از داروهای ممنوعه استفاده کردند و آقایان هم از آنها حمایت کردند.
حقی در ارتباط با دلیل محرومیتش از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواران، گفت: از یو سی آی با من تماس گرفتند و اعلام کردند که در آزمایش تو به صورت مستقیم ماده ممنوعه دیده نشده اما چون نمونه چند آزمایشت با هم متفاوت است ما بر این باور هستیم که از ماده های ممنوعه استفاده شده است.
ملی پوش محروم شده ایران با بیان اینکه خسرو قمری و اصغر خالقی غیرقانونی در اجلاس سالانه فدراسیون جهانی شرکت کردند، گفت: آنها به عنوان رییس و دبیر فدراسیون ایران به این اجلاس رفتند و در حالی که فدراسیون با سرپرست اداره می شد و آقایان خود را نماینده ایران اعلام کردند.این مدل تست فقط مخصوص دوچرخه سوارانی است که عضو “آدامز” باشند و من اصلا زیر نظر آدامز نبودم و برای من جای سوال است که چرا آنها از من نمونه گرفتند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز