روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 802
  • 779
  • 1,330,314
حل مشکل بیکاری نباید محدود به سهمیه تسهیلات و اشتغال شود

نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: ادارات نباید تنها به سهمیه تسهیلات و اشتغال در نظر گرفته شده برای دستگاه خود اکتفا کنند بلکه باید بیش از این میزان را در دستور کار خود قرار دهند.
معصومه آقاپور علیشاهی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شبستر از مسوولان و دست اندرکاران دستگاه های اجرایی شهرستان که در زمینه بحث اشتغال فعالیت دارند خواست با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی در تحقق این مهم تلاش کنند و از طرحها و توانمندیهای موجود در حل مسئله اشتغال نهایت استفاده را ببرند.
وی افزود: ادارات نباید تنها به سهمیه تسهیلات و اشتغال در نظر گرفته شده برای دستگاه خود اکتفا کنند بلکه باید بیش از این میزان را در دستور کار خود قرار دهند.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اقدام عملی در ایجاد اشتغال، افزود: سهم و تعهد تسهیلات اشتغال که برای شهرستان تعیین شده است باید در زمان مورد نظر تحقق پیدا کند.
وی به حلقه مفقوده در فرآیند اشتغال و سرمایه گذاری اشاره و خاطر نشان کرد: پیشنهاد می کنم یک نفر از اعضای کارگروه به عنوان نماینده تام الاختیار برای هماهنگی امور معرفی شوند تا ضمن حضور فیزیکی در بازدید ها و نظارت بر امور، فرآیند امر تسریع گردد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هماهنگی بین سند مهارت آموزی و سند اشتغال را خوب توصیف کرد و با بیان اینکه هماهنگی بین این دو سند نیل به اهداف برنامه های اشتغال زایی را تسریع می‌کند گفت: پس از ابلاغ رسمی سند براساس سهم شهرستانها و مناطق روستایی و همچنین سهم بخشهای صنعت، خدمات و کشاورزی و دستگاههای از اشتغال، امیدواریم مسئولان در تحقق امر تلاش کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز