روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 698
  • 659
  • 1,438,259
حمایت از برنامه هایی « خنــدوانه آخر هفته » سیاست شورای اسلامی شهر تبریز

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵، در مراسمی در فرهنگسرای کوی فرشته ترتیب یافته بود رییس کمیسیون فرهنگی شورا با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و افزایش روحیه نشاط و شادابی شهروندان جزو سیاست های شورای اسلامی شهر است، گفت: اقدام شهرداری منطقه پنج در برگزاری خندوانه آخر هفته قابل تقدیر است و شورای شهر از چنین برنامه هایی که باعث افزایش روحیه نشاط و شادابی شهروندان شود حمایت می کند.
وی در ادامه توجه به فرهنگ و حقوق شهروندی را از دیگر اولویت های این نهاد مردمی برشمرد و افزود : در صورت افزایش فرهنگ شهروندی شاهد توسعه یافتگی جامعه خواهیم بود.
دبیری همچنین به شروع کمپین “ سه شنبه های بدون خودرو “ اشاره کرد و گفت: از شهروندان عزیز تبریزی انتظار داریم یک روز از هفته را به دوچرخه یا پیاده روی اختصاص دهند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز در این رابطه تصریح کرد: این طرح با هدف کاهش ترافیک و آلودگی هوا و افزایش سلامت روحی و روانی شهروندان طراحی شده است.
گفتنی است؛ میر علی اصغر نساج غازانی شهردار منطقه پنج تبریز نیز در این مراسم گفت : خندوانه آخر هفته که از آذر ماه امسال شروع شده با هدف پر کردن اوقات فراغت شهروندان و افزایش روحیه نشاط در جامعه شروع شده است.
وی با بیان اینکه مردم از برگزاری چنین مراسمی در طول سال استقبال می کنند افزود : خندوانه آخر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ در آمفی تئاتر فرهنگسرای کوی فرشته برگزار می شود. وی در پایان با اشاره به اینکه شادابی مردم خواست و هدف مسئولین نظام جمهوری اسلامی است از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریزاز برنامه های فرهنگی این منطقه قدر دانی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز