روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 659
  • 721
  • 1,335,581
حمایت از تولید داخلی راهبرد اصلی توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: حمایت از تولید داخلی راهبرد اصلی توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی است.
میر احد حسینی به همراه فرماندار شبستر و مدیران پشتیبانی و نیروی انسانی و حراست این اداره کل از چند واحد صنعتی شبستر بازدید کرد.
وی در جریان بازدید از چندواحد تولیدی با تاکید بر رفع مشکلات و کمبودهای این واحدها افزود: معتقدیم واحدهای تولیدی باید حمایت شوند تا بتوانند اشتغال موجود را حفظ و فرصت های شغلی جدیدی ایجاد کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، شهرستان شبستر را با وجود خیرین دارای پتانسیل قوی در سرمایه گذاری دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط واحدهای صنعتی شهرستان شبستر و ظرفیت بالای این صنعت، امیدواریم مسئولان امربا حمایت های جدی، رونق و اشتغال‌آفرینی که کمک بزرگی به حیات صنعت و تحول اساسی آن است سرعت بخشند.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی، راهبرد اصولی ما توجه به سیاست ها و الزامات اقتصاد مقاومتی، حمایت همه جانبه از تولید داخلی و تقویت اقتصاد بخش خصوصی است.
وی با تاکید بر این که تلاش تمام مسولان حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان در منطقه است، افزود: باید در سایه تعامل و همکاری از این فرصت برای توسعه اقتصادی استفاده کنیم.
وی در این دیدار ضمن تقدیر از مدیران واحدهای تولیدی گفت: امیدواریم با تلاش تیم مدیران واحدهای تولیدی شاهد موفقیت روز افزون آنان باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز