روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 321
  • 814
  • 1,336,057
حمایت از سرمایه گذاران راهکاری برای توسعه منطقه است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی حمایت از سرمایه‌گذاران را راهکاری عملی برای رشد، توسعه و آبادانی منطقه عنوان کرد.
بیت اله عبدالهی در جمع اعضای هیئت رئیسه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، راهکار توسعه منطقه را حمایت از سرمایه گذاران برشمرد و تأکید کرد در این باره با هیچ اداره و مسئولی تعارفی نداشته و با هر مسئول و کارمندی که در امر سرمایه گذاری منطقه کارشکنی یا اختلال ایجاد کند به شدت برخورد خواهد شد.
وی همدلی، وحدت و تعامل ما بین ادارات، سازمان‌ها و مردم را در جهت پیشبرد امور عمومی شهرستان و منطقه بسیار مهم برشمرد و افزود: شهرستان اهر با پتانسیل ها و قابلیت های ویژه در حوزه‌های معدن، کشاورزی، گردشگری و غیره یک فرصت مهم برای پیشرفت و توسعه سرمایه گذاری و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری می باشد.
عبدالهی ایجاد رشته‌های جدید در حوزه وزارت بهداشت و درمان خصوصاً رشته پزشکی و پیراپزشکی را در واحد اهر ضروری دانست و گفت: بنده پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام می‌دهم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز