روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 209
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,547
حمایت جدی دولت از فرزندان بهزیستی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حمایت از فرزندان تحت سرپرست بهزیستی وظیفه تمامی مسئولان است، گفت: دولت در حمایت جدی از فرزندان بهزیستی کم نمی گذارد.
سعید شبستری در دیدار با فرزندان تحت سرپرست بهزیستی افزود: خیران استان نسبت به تامین نیازهای این کودکان در کنار بهزیستی قرار دارند و هیچ نگرانی در تامین نیازهای فرزندان بهزیستی وجود ندارد.
وی ادامه داد: این کودکان از بد حادثه روزگار به این مراکز راه یافته اند و ما موظفیم که دلسوزانه در خدمت آنان باشیم. فرزندانی که در مراکز نگهداری بهزیستی حضور دارند باید قدر این موقیعت را بدانند و تلاش کنند در آینده عنصری مفید برای جامعه باشند. تلاش می کنیم بهترین امکانات آموزشی در اختیار این کودکان قرار گیرد تا بتوانند در آینده شغل مناسبی برای خود انتخاب کنند.کسانی که در این مراکز زندگی کرده اند بهتر از هرکس دیگر نیاز و دغدغه های این کودکان را درک می کنند و امیدواریم کودکان امروز در آینده به همنوعان خود خدمت کنند.
وی اضافه کرد: همه امکانات در مراکز بهزیستی استان برای فرزندان تحت سرپرستی این اداره کل فراهم است و تلاش می کنیم کودکانی مفید برای جامعه تربیت کنیم.
یک هزار و ۶۷۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست تحت نظارت بهزیستی استان وجود دارد که از این تعداد ۳۰۰ کودک در ۲۲ مرکز شبانه روزی نگهداری می شوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز