روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
حمایت دولت از تولید پوشاک ایــرانی – اسلامی

وزیر کشور با تاکید بر لزوم حمایت جدی تر دستگاه ها از تولید پوشاک ایرانی – اسلامی، گفت: دولت آمادگی دارد برای تولید و عرضه پوشاک ایرانی – اسلامی تسهیلات ویژه پرداخت کند.
عبدالرضا رحمانی فضلی در نود و نهمین جلسه شورای اجتماعی کشور که با موضوع بررسی آخرین وضعیت حجاب در کشور برگزار شد، افزود: حجاب مسئله‌ای فرهنگی و اجتماعی است.
وزیر کشور اظهار داشت: این موضوع فرهنگی که بخشی از آن به مسائل اعتقادی برمی‌گردد، به اقدامات مبنایی، دقیق و مداوم با در نظر گرفتن جنبه های تشویقی همراه با اقناع سازی، همکاری و وفاق نیاز دارد.
رحمانی فضلی در ادامه افزود: از سوی دیگر انجام وظیفه و تکلیف همراه با اعتقاد، باور و گرایش دل و قلب توسط خود فرد صورت می‌گیرد، لذا در گام نخست باید اعتقاد و ایمان داشته باشیم این موضوع را بر اساس تکالیف قانونی و شرعی که داریم پیگیری و ترویج کنیم. همچنین با ایجاد مشوق هایی باید انگیزه بیشتری هم در افراد به وجود بیاوریم.
قائم مقام رئیس شورای اجتماعی کشور با بیان اینکه این سازمان اجرای مصوبات را پیگیری جدی کند، تصریح کرد: برنامه جامع و تقسیم کار ملی که در گذشته وجود داشته کماکان وجود دارد لذا با توجه به گذشت زمان و ایجاد شرایط متفاوت در جامعه باید از دستگاه‌ها نظرخواهی صورت گیرد تا بر اساس شرایط جدید یک بازنگری در این برنامه جامع و تقسیم کار ملی صورت پذیرد.
رحمانی فضلی بیان داشت: از سوی دیگر در اجرای این برنامه ضمانت اجرایی دیده نشده که باید در بازنگری جدید به این مسئله توجه شود. ظرف یک ماه آینده نسبت به جمع بندی نهایی در این خصوص اقدام شود تا آن را به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز