روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
حمایت مسئولان استانی از طرح‌های اقتصادی تراکتور

آجورلو و دزفولی با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرده و طرح های اقتصادی این باشگاه مطرح شد.
به گزارش نسل تدبیر، دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل به همراه مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی میهمان دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی، دکتر ایرج شهین باهر شهردار و دکتر دبیری عضو شورای شهر کلان‌شهر تبریز بودند که در این نشست صمیمی پیرامون فعالیت‌های اقتصادی باشگاه تراکتورسازی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
در این دیدار مسئولان ارشد استانی و شهری قول همکاری مساعد دادند تا پیرامون فعالیت‌های اقتصادی باشگاه تراکتورسازی همکاری‌های خوبی داشته باشند.
همکاری‌های دوجانبه برای تحقق پروژه‌های اقتصادی باشگاه در راستای خودکفایی آن از بحث‌های این جلسه بود که مسئولان استانی با اعلام اینکه باشگاه تراکتورسازی متعلق به‌تمامی مردم آذربایجان بوده و برای همگان حائز اهمیت بالایی است، استفاده از تمامی ظرفیت‌های قانونی استان برای کمک به طرح‌های اقتصادی باشگاه تراکتورسازی را لازم دانستند.
مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه نیز با اعلام اینکه انتظار کمک نقدی از سوی مسئولان استانی ندارد، گفت: ما درخواست پول یا وجه نقدی نداریم و فقط از شما می‌خواهیم که در راستای تحقق طرح‌های اقتصادی باشگاه ما را همراهی کنید و از اینکه موضوع تراکتورسازی به‌عنوان دغدغه‌ای برای شما مطرح است، تشکر می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز