روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 625
  • 899
  • 1,049,042
حمــایت تمام قد سرپرست استقلال از شفــر

سرپرست باشگاه استقلال می گوید هواداران که صاحبان اصلی باشگاه هستند باید در این مقطع صبور باشند.
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده که گزیده صحبت های او در ادامه می آید:
نگران نتایج استقلال نیستم
فتحی درباره این که نتایج نه چندان خوب استقلال او را نگران نمی کند گفت: دلیل این امر ایمانی و اعتمادی است که به مربیان و بازیکنان تیم دارم و مطمئن هستم استقلال به زودی به بهترین روزهایش باز می گردد.
تا آخر از شفر حمایت می کنم
او پیرامون اینکه ممکن است با ادامه روند ناکامی استقلال جایگاه «وینفرد شفر» بر روی نیمکت استقلال متزلزل شود، گفت: شفر مربی با دانش و بزرگی است و بنده از او حمایت می کنم. به طور حتم با این مربی موفق آلمانی که فصل گذشته توانایی و کیفیت بالای مربیگری اش را در استقلال نشان داد به روزهای خوب و اوج بر می گردیم و ذره ای در حرف هایی که می زنم، تردید ندارم.
وی ادامه داد: شفر که در لیگ هفدهم و از هفته نهم روی نیمکت استقلال نشست، عملکردی بسیار خوبی در این تیم داشت. او در طول ۲۳ مسابقه لیگ برتری که روی نیمکت آبی های پایتخت حضور داشت، ۱۴ برد، ۷ تساوی و ۲ باخت به دست آورد و با ۴۰ گل زده و ۱۰ گل خورده، استقلال را کاملا احیا کرد. تیم شفر ۴۹ امتیاز گرفت و در رتبه سوم جدول رده بندی ایستاد. استقلال با هدایت شفر در جام حذفی نیز با پیروزی ۲ بر یک برابر خونه به خونه بابل قهرمان شد.
هوادران استقلال صبور باشند.
فتحی در خصوص ناراحتی و نارضایتی هواداران استقلال از نتایج این تیم گفت: هواداران استقلال صاحب و مالک اصلی باشگاه هستند و ناراحتی آنان کاملا طبیعی است. آنان همواره حامی استقلال بوده اند و از این بابت قدردان آن ها هستیم. با این حال از هواداران خونگرم تیم استقلال می خواهیم صبور باشند و بدانند این تیم به زودی با نتایج ایده آلی که کسب می کند خوشحالشان خواهد کرد.
گفته بودم به دادگاه عالی ورزش شکایت می کنیم
فتحی در پایان درباره شکایت استقلال به دادگاه عالی ورزش که قبل از شهرآورد ۸۸ به صورت رسمی صورت گرفت، گفت: از روز اول گفتم پای حق استقلال می ایستم و به دادگاه عالی ورزش شکایت می کنیم و این کا را انجام دادیم. برخی‌ها می گفتند استقلال شکایت نمی کند اما در عمل این کار را انجام دادیم و تا آخر آن را پیگیری خواهیم کرد تا به حق از دست رفته مان برسیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز