روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 791
  • 746
  • 1,351,547
حمله قلعه‌نویی به تاج مشکل مالی داری؟

سرمربی تیم ذوب آهن با انتقاد از جریمه اش بابت انتقاد به داوری به مهدی تاج و فدراسیون فوتبال حمله کرد.
به گزارش “ورزش‌سه”، بعد از دیدار سایپا و ذوب آهن در هفته بیست و سوم لیگ برتر که امیر قلعه نویی سرمربی سبزپوشان اصفهانی توسط اشکان خورشیدی داور بازی از زمین اخراج شد، این مربی در مصاحبه هایش علیه تصمیمات داور موضع گیری انجام داد. سرمربی ذوب آهن اعلام کرد که بابت تکرار اشتباهات در بازی های متعدد از خورشیدی شکایت می کند و این کار را انجام داد. کمیته انضباطی اما نه تنها به شکایت قلعه نویی توجهی نکرده که رای به جریمه ۳ میلیون تومانی این مربی و تذکر کتبی به او داد.
قلعه نویی در واکنش به اتفاقات پیش آمده به خبرنگار “ورزش سه” گفت: «من واقعا نمی دانم در فدراسیون چه خبر است. از آقای اصفهانیان رییس کمیته داوران سوال دارم؛ چرا شما هیچ عکس العملی به اشتباهات داورتان نشان ندادید؟ مگر ما اسناد و مدارک مان برای پیگیری ارسال نکردیم؟ ما که فیلم هم فرستادیم؛ اما شما چه کردید؟ هفته بعد به اشکان خورشیدی دوباره قضاوت دادید. حتما پاداش کارش بوده است؛ اصلا قضاوت دربی را هم به این داور می دادید تا خیال همه راحت شود.»
وی ادامه داد: «من به کمیته اخلاق و انضباطی شکایت کردم؛ اما هیچ رسیدگی انجام نشد. واقعا از این رفتارها متعجب هستم. ما نیم فصل اول هم باخت هایی داشتیم؛ اما هرگز درباره داوری حرف نزدم و اعتراضی نکردم. اما وقتی می بینم یک داور در بازی با پدیده، سپاهان و سایپا اشتباهات را تکرار می کند، برایم شک و شبهه ایجاد می شود.»
سرمربی ذوب آهن در بخش دیگری از حرف هایش بیان کرد: «با همه این ها برایم جالب است که به شکایت ما رسیدگی نمی کنند، اما آقایان رای می دهند و علاوه بر تذکر کتبی مرا جریمه می کنند. این ها خنده دار است. برای مربیان و بازیکنان سریعا حکم می دهند؛ اما شکایت های ما را اصلا نمی بینند و رسیدگی نمی کنند.»
قلعه نویی افزود: «من برای فدراسیون مهدی تاج متاسفم. انگار روسای کمیته های این فدراسیون هم مثل خود تاج هستند و احقاق حق نمی کنند. به جای اینکه به شکایت ما رسیدگی کنند، فقط جریمه می کنند. واقعا اگر در فدراسیون مشکل مالی دارند، بگویند تا ما بیاییم و کمک مالی انجام دهیم. با پول های کمیته انضباطی و جریمه نمی شود فدراسیون را چرخاند.»
وی در پایان گفت: «البته خوب که فکر می کنم می فهمم از این فدراسیون نباید هم توقع بیشتر از این داشت. اینکه از تاج و همکارانش توقع عدالت داشته باشیم، عجیب است. شاید من توقعم زیاد است. اینکه این آدم و فدراسیونش عدالت را برقرار کنند، بعید است.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز