روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 466
  • 769
  • 1,387,468
حمله موشکی ایران حامل پیام آمادگی موشکی‌اش برای دنیا بود

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حمله موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه حامل این پیام برای جهان است که این کشور آمادگی استفاده از موشک‌های بالستیکش را دارد.
گادی آیزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در سخنرانی اش در کنفرانس سالانه هرتزیلیا تلاش کرد تا از اهمیت استفاده ایران از موشک های بالستیک در سوریه بکاهد و دقت این موشک ها را زیر سوال ببرد.وی مدعی شد که تنها یک دو یا دو تا از این شش موشک شلیک شده به هدف مورد نظر اصابت کرده است و با این حال اذعان کرد که این موشک‌هی حامل پیام آمادگی ایران برای استفاده از موشک‌های بالستیکش برای جهان است.
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی که به نظر می آید از عملیات موفقیت آمیز ایران به خشم آمده است ، در ادامه مدعی شد که دستاورد عملیاتی این حمله کمتر از آن چیزی است که در رسانه‌ها گزارش شده بود.
مالکوم هوئنلین معاون دبیر کنفرانس روسای سازمان‌های یهودی – آمریکایی گفت: این حمله این پیام را می‌رساند که ایران می‌تواند پایگاه های آمریکا در منطقه را هدف قرار دهد و به کشورهای عربی نیز فهماند که می‌تواند حملاتی این چنینی را انجام دهد. این حمله برای سعودی ها و آمریکایی ها و شاید برای اسرائیل حامل این پیام است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز