روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 77
  • 753
  • 1,436,979
حمل هر گونه درخت و الوار تا اطلاع ثانوی ممنوع

دادستان عمومی تبریز تاکید کرد: دستوری به پلیس راه استان صادر کرده‌ایم که در آن آمده است که خروج هر گونه الوار و درخت ممنوعیت داشته و پلیس راه مکلف به توقیف است و با متخلفان در هر جایگاهی که باشند، برخورد قانونی خواهد شد.
قاضی موسی خلیل‌اللهی در برنامه زنده تلویزیونی با بیان این که توضیحات مسئولان ذی ربط در خصوص خبر قطع بی‌رویه درختان ارسباران، قانع کننده نیست، اظهار کرد: متاسفانه ما هم از مراجع رسمی از این موضوع مطلع نشده‌ایم و این خبر را مانند مردم عادی از طریق فضای مجازی دریافت کرده‌ایم.
وی افزود: در جلسه‌ای که توسط دادگستری کل استان، تشکیل شد، به معاون اجتماعی و پیشگیری دستور پیگیری داده و دستورالعملی به سازمان‌های متولی صادر شد، اقداماتمان را شروع کرده‌ایم و حداکثر تا روز دوشنبه به جمع بندی می‌رسیم.
وی تاکید کرد: جواب‌ها باید شفاف باشند، اگر مجوز داده‌ایم، با ادله به مردم بگوییم، چرا این حجم از درختان به تازگی قطع می‌شوند، آیا قبلا هم چنین بود؟.
خلیل‌اللهی اظهار کرد: قانون منع تغییر کاربری اراضی زراعی و خصوصی یکی از قوانینی است که مالکان را محدود کرده و از قطع و از بین بردن اراضی پیشگیری می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز