روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
حوادث

توقیف خودروی قلابی پلیس

مأموران پلیس امنیت تهران موفق به شناسایی وتوقیف خودروی قلابی پلیس در خیابان زعفرانیه شدند.
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت پایتخت گفت: شامگاه پنجشنبه، مأموران هنگام گشت درخیابان‌های شمال شهر با خودروی تویوتا هایلوکس روبه‌روشدند که برچسب پلیس بر آن نصب شده بود. آنها پس از بررسی‌های دقیق و غیرمحسوس پی بردند این خودرو متعلق به پلیس نیست به همین خاطر آن‌ را توقیف و به پایگاه منتقل کردند. در حال حاضر نیز تحقیق در این باره آغاز شده است.

جزئیات خودکشی مدیر برج میلاد

پلیس تهران جزئیات خودکشی مدیر شیفت شب برج میلاد را اعلام کرد.
مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران اعلام کرد: در ساعت ۱۲ چند روز گذشته حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد خودکشی در برج میلاد ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر سریعا در محل حاضر شدند.
در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد متوفی ۵۸ ساله مدیر شیفت شب برج بوده که در داخل دفتر کارش واقع در سایت نمایشگاه جنب مجموعه برج میلاد به شکل حلق آویز کردن خود با طناب از چهارچوب در خودکشی کرده بود.
موضوع به بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی اطلاع داده شد و تیم بررسی صحنه جرم نیز در محل حضور یافت. علت و انگیزه این اقدام در دست بررسی است که نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

دستگیری کلاهبردار  با عنوان مأمور اماکن

مجرمی که با عنوان مأمور اماکن کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.
سرهنگ رشیدی، رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت، با بیان این مطلب گفت: حسب اطلاع واصله مبنی‌بر اینکه فردی به برخی متصدیان صنوفی که در پی اخذ جواز هستند، مراجعه کرده و خود را مأمور نظارت بر اماکن معرفی و برای تسریع در انجام امور وجوهی را دریافت کرده، تیم عملیاتی پایگاه وارد عمل برای دستگیری وی شد. پس از هماهنگی‌های لازم قضائی متهم در یکی از واحدهای صنفی شرق تهران دستگیر شد که در حال کلاهبرداری بود.
وی افزود: تعدادی از مال‌باختگان در پایگاه حاضر شدند و مواجهه حضوری با متهم صورت گرفت.
سرهنگ رشیدی اشاره کرد متهم دستگیرشده هیچ ارتباطی با پلیس پایتخت نداشت و با توسل به وسایل متقلبانه و جلب اعتماد شهروندان به دروغ خود را مأمور معرفی می‌کرد.

کشف اسکناس‌های جعلی از یک خودرو سرقتی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو سرقتی حامل ۴۶۰ میلیون ریال اسکناس تقلبی در محور “ بابلسر- فریدونکنار” خبر داد.
“علیرضا قدمی” تصریح کرد: ماموران پلیس راه “بابلسر – فریونکنار” هنگام انجام ماموریت و کنترل ترافیک در این محور به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ مظنون شدند.
وی تصریح کرد: با استعلام شماره خودرو از مرکز مشخص شد، این خودرو دارای خلافی پرداخت نشده بیش از ۱۰ میلیون ریال و سابقه سرقت است که با دریافت این اطلاعات، ماموران در اقدامی غافلگیرانه این خودرو را متوقف کردند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: ماموران با دستگیری راننده و سرنشین خودرو به اتهام سرقت در بازرسی از آن، مقادیری مواد مخدر شیشه و اسکناس های تقلبی به ارزش ۴۶۰ میلیون ریال کشف کردند. متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع انتظامی و قضائی تحویل شدند و خودروی سرقتی نیز به پارکینگ منتقل شد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز