روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 759
  • 841
  • 1,329,492
حکم اعدام عروس

در این جلسه در حالی که قضات سعی داشتند خانواده مقتول را برای گذشت از قصاص عروس‌شان راضی کنند اما پدرشوهر با اصرار خواستار قصاص عروس شد و گفت: «این زن پسرم را کشته و باید مجازات شود.»
سپس لیلا در دفاع از خود گفت: «به تماس‌های تلفنی شوهرم شک کرده بودم تا اینکه فهمیدم او با دختر جوانی دوست شده است. به همین خاطر روز حادثه پس از مشاجره لفظی شدید کتکم زد و من هم که نمی‌توانستم سایه سنگین یک دختر بیگانه را تحمل کنم با چاقوی آشپزخانه به طرفش حمله کردم و با ضربه چاقو او را زدم. اما به هیچ عنوان قصد کشتن همسرم را نداشتم و در آن لحظه فقط می‌خواستم او را بترسانم. حالا هم از مرگ هیچ ترسی ندارم اما نگرانی‌ام تنها دخترم است و ازاولیای دم و قضات درخواست می‌کنم مرا به خاطر دخترم ببخشند…
قضات دادگاه هم پس از شنیدن دفاعیات این زن جوان او را به قصاص محکوم کردند.

گفت‌و‌گو با محکوم به مرگ
روز حادثه چه اتفاقی افتاد که دست به چاقو شدی؟ آن روز داشتم سیب زمینی خرد می‌کردم که ناهار درست کنم.چند دقیقه بعد رفتم سراغ شوهرم که دیدم کنار مبل روی زمین نشسته و با گوشی تلفن همراهش پیامک می‌فرستاد. می‌خواستم با او حرف بزنم اما انگار اصلاً صدایم را نمی‌شنید. به همین خاطر خیلی عصبانی شدم. از طرفی چند وقتی بود که به او مشکوک شده بودم برای همین گوشی را از دستش گرفتم که مرا تا حد مرگ کتک زد. من هم به او حمله کردم تا از خودم دفاع کنم. وقتی چاقو را دیدم از شدت عصبانیت بدون اینکه بفهمم دارم چه کار می‌کنم ضربه‌ای به شوهرم زدم اما زود پشیمان شدم. با دستپاچگی رفتم سراغ مرد همسایه و کمک خواستم که همسایه‌ها آمدند و اورژانس خبرکردند اما افسوس که خیلی دیر شده بود. از آن روز بود که سیاه بخت شدم…
فکر میکنی پدرشوهرت رضایت بدهد و از حق قصاص بگذرد؟ نمی‌دانم او خواسته که حتماً من اعدام شوم.
از دخترت خبر داری؟ درخانه پدرشوهرم است و تنها چیزی که باعث شده تا الان زنده بمانم و امیدوار به زندگی باشم همین دختر است.اما امیدوارم خانواده شوهرم به خاطرخدا، دخترم وجوانی‌ام به من رحم کنند و مرا ببخشند.!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز