روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 1,569
  • 1,020,771
حکم محکومیت علی کریمی در دادگاه

اظهارات ملک شاهی وکیل هوشنگ مقدس درباره پرونده شکایت از علی کریمی: بر اساس ادعای وکیل هوشنگ مقدس، فردی که به دلیل اظهارات علی کریمی در برنامه ۹۰ از او به دادگاه شکایت کرده بود، حکم محکومیت کریمی در دادگاه بدوی صادر شده است.
ملک شاهی وکیل هوشنگ مقدس درباره پرونده شکایت از علی کریمی گفت: «عکس و جزییات حکم بر اساس قانون نباید پخش و منتشر شود و جزییات حکم باید محفوظ بماند. رسانه‌ها هم اگر بخواهند منتشر کنند باید مجوز قضایی داشته باشند. در جلسه دادگاه شرکت کردیم و وکیل ایشان در تحقیقات دخالت نداشت و در جلسه دادگاه وارد شد. جلسه دادگاه بیشتر حول دفاع مراودات قانونی مالی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال برگزار شد. در حالی که این صحبت با صحبتی که آقای کریمی در برنامه نود انجام داده بودند متضاد بود. در نود ایشان گفتند که پول‌های جام جهانی قبلی و فعلی را فدراسیون غیر قانونی به حساب آقای مقدس ریختند. کسی که این طور چیزی را نسبت می‌دهد به اشخاص باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. همین طور آن‌ها اسنادی را منتشر کردند که مراودات قانونی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال بوده است. اما این صحبتی که در برنامه نود شد با توجه به پربیننده بودن این برنامه ایجاد شبهه کرده در صورتی که این صحبت‌ها خلاف واقعیت بود و افراد در مظان اتهام قرار دادند. در حالی که اینطور مسائلی اصلا وجود نداشت.»
این وکیل مدافع ادامه داد و گفت: «همچنین دفاع آن‌ها هم حول مراودات قانونی آقای مقدس با فدراسیون فوتبال بود نه این حرف‌هایی که در برنامه نود زده شد. به هرحال دادگاه هم رسیدگی کرد، قاضی هم بسیار دقیق و ریز بین مسائل را بررسی کرد و دادگاه هم رای را صادر کرد و آقای کریمی را محکوم کرد.»
گفتنی است دادگاه علی کریمی را به ۴۰ میلیون ریال جریمه محکوم کرده است. حکمی که قابل اعتراض در دادگاه‌های تجدید نظر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز