روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 393
  • 1,087
  • 1,361,392
حکیمی پور خبر داد: حزب اراده ملت به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوست

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: برای اینکه جریان اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها موثرتر عمل کند، حزب اراده ملت (حاما) به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوست.
احمد حکیمی پور درباره راهبردهای انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری گفت: حزب اراده ملت ایران به عنوان یک حزب اصلاح طلب نسبتا قدیمی و موثر در جریان اصلاحات علیرغم انتقادها و نقدهایی که به فرایند تلاش های درون جریانی اصلاحات داشته است ولی همواره وحدت را به عنوان یک اصل اول و خدشه ناپذیر قبول دارد.بنابراین در انتخابات پیش رو در فرایند جریان اصلاحات حضور فعال خواهیم داشت.
دبیرکل حزب اراده ملت یادآور شد: البته نسبت به سازوکار درون سازمانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان به خصوص در انتخابات مجلس دهم نقدهایی داشتیم و برای دبیرکل ها و دوستان شخصا این نقدها را نوشتیم و اعلام کردیم که بخشی از این دغدغه ها در فرایند جدید برطرف شد.
حکیمی پور اضافه کرد: با همه این نقدها ، داشتن حضوری موثر و متحد بودن جریان اصلاحات برایمان مهم است بنابراین به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوستیم و کمک خواهیم کرد که اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بطور موثرتر و نتیجه بخش تر ظاهر شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز