روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 432
  • 648
  • 1,189,784
خاطرات جنایات صدام در اهواز بار دیگر زنده شد

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: امروز دل تمام مردم ایران زمین در اهواز می‌تپد؛ جایی که علاوه بر سربازان و مدافعان وطن، جمعی از کودکان و زنان بی‌گناه و بی‌دفاع هدف ترور کوردلان خائن و جنایتکار قرار گرفته‌اند.
مسعود پزشکیان در واکنش به حمله تروریستی در اهواز گفت: بار دیگر دست ایادی استکبار جهانی از آستین جنایتکاران کوردل بیرون آمد تا در سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس، با یک عملیات تروریستی در اهواز، خاطرات جنایات صدام را برای مردم خوزستان یادآور شوند. زخم‌های خوزستان مظلوم هنوز از ۸ سال جنگ تحمیلی التیام نیافته که جنایتی دیگر، دل مردمان این مرز و بوم را به درد آورد.
نائب رئیس مجلس افزود: هموطنان ما در سراسر کشور، با وجود قرار گرفتن در شرایط سخت ناشی از تحریم خارجی و نیز انتقادات جدی به فساد داخلی، هرگز اجازه خودنمایی را به بدخواهان، فرصت‌طلبان و دشمنان این مرز و بوم را نخواهند داد.
نماینده مردم تبریز گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه تروریستی، انتظار داریم موضوع هرچه سریع‌تر پیگیری و با پاسخ سریع و کوبنده همراه باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز