روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 260
  • 771
  • 1,433,896
خاطره تلخ بازیگر طنز از تماشا نکردن تلویزیون

غلامرضا نیکخواه درباره وضعیت برنامه‌های طنز در تلویزیون اظهار کرد: گروه‌های مختلفی کار طنز انجام می‌دهند. به نظرم مشکل از گروه‌ها نیست بلکه خود تلویزیون است که باعث ریزش مخاطبان شده است و مخاطبان کمتر تلویزیون می‌بینند.
او سپس با یادآوری خاطره‌ای چنین گفت: برنامه‌ای با حضور من حدود ۲۰ یا ۳۰ روز از تلویزیون در حال پخش شدن بود و در همان زمان سوار تاکسی شدم و راننده به من گفت که نیستید؟! چه کاری انجام می‌دهید؟! در حالی که من برنامه داشتم و آن‌ها تلویزیون نگاه نمی‌کردند. تلویزیون باید برای این قضیه فکری کند که بتواند مخاطبان را جذب و دلیل ریزش مخاطبان را پیدا کند.
بازیگر سریال‌های «مرد هزار چهره» و «مرد دو هزار چهره» اضافه کرد: مردم برنامه طنز را دوست دارند و جزو نیازهای حیاتی جامعه است. تلویزیون هم این کار را انجام می‌دهد و دنبال طنز است تا این نوع برنامه‌ها را به کنداکتور اضافه کند. به نظرم کار خوبی هم انجام می‌دهد.
نیکخواه با اشاره به افرادی که در حوزه طنز کار می‌کنند، بیان کرد: تلویزیون باید یکسری از افراد که کار طنز می‌کنند و کارهایشان فاخر بوده و بیننده داشته را دور هم جمع و جذب کنند. این مساله به مدیریتی نیاز دارد تا بتواند مشکلات را حل کند.
او در پایان گفت: صداوسیما در حال حاضر سیاست جدیدی دارد که به نظر من بد نیست؛ برنامه‌هایی که از لحاظ کیفیت خوب شده را تکرار می‌کند؛ البته باید گروه‌هایی که موفق هستند را به طریقی حفظ کند و از خود بداند. همچنین احساس مسوولیت کند تا آن‌ها رها نشوند. این اتفاق به تشکیلاتی نیاز دارد که دلسوز باشد و این کارها را انجام دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز