روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 208
  • 1,054
  • 1,354,598
خالقی‌فر: سوءتفاهم برطرف شد

رضا خالقی‌فر که پیش از بازی گسترش با فولاد از تیمش کنار گذاشته شده بود با بخشش فراز کمالوند به جمع تبریزی ها بازگشت.
خالقی‌فر درباره عدم حضورش در دیدار گسترش و فولاد گفت: پیش از بازی سوءتفاهمی از سوی من ایجاد شد که خدا را شکر این سوءتفاهم در صحبتم با آقای کمالوند برطرف شده و امیدوارم در بازگشتم بار دیگر برای تیمم مثمرثمر واقع شوم.
او درباره رویارویی‌شان با پدیده در هفته بیست‌وسوم هم می‌گوید: ما صددرصد برای برد به مشهد سفر می‌کنیم و امیدوارم با پیروزی در این دیدار بتوانیم خودمان را به صدرجدول نزدیک‌تر کنیم و از بالای جدول جدا نشویم. در رقابت‌های اینچنینی یک مساوی و یک باخت خیلی موثر است و تیم را به یک پله نزول یا صعود می‌کشاند باید تمام تمرکز و تلاشمان را بگذاریم تا این بازی را ببریم و همانطور که گفتم از بالای جدول جدا نشویم.
گسترش در رویارویی با فولاد باز هم بازی برده را تساوی کرد که مهاجم این تیم می‌گوید: صحبت کردن درباره آن موضوع تکراری شده اما باز هم می‌گویم که باید تمرکزمان را در رویارویی با حریفانمان بیشتر کنیم.
او درباره اتفاقات بازی تراکتور و سیاه جامگان و دیدار آنها در مشهد خاطرنشان کرد: بازی تراکتور و سیاه جامگان خاص خودش بوده و بازی ما جداست. هر باشگاه های مجزا از همدیگرند و حریم خاص خودشان را دارند و امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز