روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 728
  • 749
  • 1,337,213
خانه چوبی با ظرفیت۲۰ نفر

استدیو معماری جف جردن خانه ای چوبی را در کناردریاچه هیگینس میشیگان ساخته که می تواند تا ۲۰ نفر را در خود جای دهد. یک زن و شوهر به منظور ساخت یک خانه در کنار دریاچه، این خانه را سفارش دادند.شرکت معماری جف جردن، یک شرکت مستقر در نیوجرسی، می‌گوید بسیاری از خانواده ها در میشیگان، سنت تعطیلات آخر هفته و تعطیلات در کلبه های مجاور دریاچه را حفظ می کنند.
بگفته این شرکت “ مشتری ما یک منطقه بزرگ برای پخت و پز، غذا خوردن و استراحت، و فضا برای خوابیدن ۲۰ بزرگسال درخواست کردند . با توجه به اندازه نسبتا بزرگ کلبه در مقایسه با خانه های همسایه، چالش اصلی این پروژه قرار دادن یک ساختمان بزرگ در یک محل باریک بدون تداخل به همسایگان بود.محوطه زندگی در طبقه بالا قرار گرفته است واتاق ها به طور مجزا قرار دارند تا شکل ظاهری خانه را کم حجم تر کند “.
فضاهای بیرونی دارای شیشه های فراوان است، از جمله پنجره های کف تا سقف در اتاق نشیمن که رو به روی آب دریاچه است. این شرکت افزود: “شیشه های اضافی در امتداد جنوبی خانه برای جلوگیری از خارج شدن حرارت منفعل در زمستان است.”
بسیاری از پروژه های جف جردن در کشور خود در نیوجرسی قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز