روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 68
  • 899
  • 1,048,485
خانواده در معرض لکنت زبان و عدم مفاهمه

معصومه ابتکار در نشست بیان تجارب زیسته زنان در دوران دفاع مقدس که با حضور زنان ایثارگر و زنان شهید و جانباز در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد، افزود: انقلاب دیجیتال و نوع مناسبات امروز جامعه، خانواده را در معرض مشکلی به نام لکنت زبان و عدم مفاهمه قرار داده و چون گفت وگوی سازنده برقرار نمی شود.
وی با بیان اینکه طرح گفت وگوی ملی خانواده و بین نسلی در مرحله اول در ۳۱ استان کشور و در مرحله بعد در ۵۰ نقطه کشور برگزار می شود، افزود: در این طرح از نهادهای مدنی و دانشگاهی استفاده می شود. این طرح اختصاص به زنان ندارد و موضوع خانواده و آسیب ها و مهارت های ارتباطی است.
ابتکار ادامه داد: موضوع اختلال ارتباطی در خانواده ها از فرد و خانواده شروع می شود اما به گفت وگوهای ملی و فراملی منتهی می شود.
وی افزود: مصمم هستیم با برنامه ریزی از خانواده های شهدا و ایثارگران هم در این طرح استفاده کنیم تا فرهنگ و تجارب این خانواده ها را نیز به نسل های امروز جامعه منتقل کنیم.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده اظهار داشت: فرزندان ما گاهی احساس می کنند که دیده و شنیده نمی شوند و این مشکل به خاطر کوتاهی ما در انتقال تجربه و همچنین دلاوری ها و رشادت های رزمندگان و خانواده آنها است.
وی گفت: بدخواهان ما فعالانه تلاش می کنند که تمام این تاریخ درخشان و تاثیرگذار دفاع مقدس را خدشه دار کنند و برای این کار ما خودمان هم بهانه هایی را به دست آنها داده ایم.
ابتکار ا ظهار داشت: عملیات روانی علیه مردم ایران بیش از هر زمان دیگری شدت گرفته است. سقوط نرخ دلار یک بیدار باش برای کسانی بود که دل به وعده های دروغین بدخواهان ایران دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز