روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 62
  • 807
  • 1,068,702
خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تاکید کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند.
سردار «محسن حسن خانی» با ادای احترام به شهدای حوزه رسانه و اطلاع رسانی با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب قلم و اندیشه تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است: “هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار و بزرگداشت اصحاب رسانه، برگ زرینی در تقویم ملی و فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به تلاش پرچم داران و ادای قلم و آگاهی است.
اصحاب رسانه، وجدان بیدار جامعه، تصویرگر وقایع و پرچم داران تعهد و وظیفه‏اند. اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار تا حدی واضح و روشن است که با وجود تعدد رسانه‎ها و گسترش فناوری‎های نوین در دنیای امروز، این قشر فهیم همواره نقش موثر و محوری داشته و با تخصص، تعهد و نحوه عملکردشان به رسانه و شبکه‏های گسترده ارتباطات هویت می‏‎‏بخشند.
خبرنگاران رسالت خطیر “ آگاه سازی” و “ تنویر افکار عمومی” را عهده دار بوده و با آگاهی بخشی عمومی در تسریع و تسهیل حرکت قافله انسانی به سوی قله‏های پیشرفت و دانایی نقش موثر و غیرقابل انکاری دارند.
خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا در عمق جامعه زندگی می‏کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‏ای مرهون تلاش‏های شبانه روزی این افسران فرهنگی جامعه است.
اینجانب، هفدهم مرداد روز خبرنگار، این روز ارزشمند اجتماعی را بر تمامی خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض می‏نمایم .
امید است خبرنگاران عزیزدر ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) درامر خطیر اطلاع رسانی،آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی و بیان واقعیت های اجتماعی موفق و موید باشند. “

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز