خدمات رایگان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز برای ذبح دام درعید قربان

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از کشتار و تحویل رایگان گوشت قربانی خبر داد و گفت: شهروندان تبریز می توانند خدمات کشتار و ذبح دام در عید قربان را به صورت رایگان دریافت کنند.
به گزارش شهریار، حیدر شعبانپور با بیان این مطلب اظهار داشت، شهروندان تبریز می توانند طی تماس تلفنی یا سفارش اینترنتی از سامانه سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گوشت قربانی خود را در اوزان دلخواه به صورت بسته بندی استاندارد درب منزل تحویل بگیرند.
وی تصریح کرد: گوشت قربانی و آلایش های خوراکی دام ذبح شده به صورت بسته بندی استاندارد ممهور کشتارگاه صنعتی در آدرس مشخص شده توسط متقاضیان تحویل داده می شود.
شعبانپور همچنین با اشاره به خدمات گسترده سازمان میادین شهرداری تبریز درعید قربان به شهروندان متذکر شد: همکاری سازمان های مرتبط در عید قربان موجب افزایش کیفیت و کمیت خدمات خواهد بود.
در راستای آماده سازی و اجرایی نمودن امکانات لازم برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان جهت ساماندهی عرضه دام نذری عید قربان در ۹ نقطه از شهر اقدام به تعیین مکان شد.
تعیین مکانهای اعلام شده علاوه بر اینکه از تمرکز در یک نقطه از شهر جلوگیری می کند دارای محاسنی از قبیل روان سازی ترافیک، جلوگیری از هرگونه آلودگی سمعی و بصری، افزایش نظارت بهداشتی و همچنین دارای جلوه ویژه در شان مراسم عید قربان خواهد بود.
بر اساس اعلام مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری جایگاههای عرضه دام نظری عید قربان به شرح زیر است:
جایگاه شماره ۱ – میدان آذربایجان جنب سازمان مدیریت پسماند
جایگاه شماره ۲ – خیابان انقلاب خیابان کشاورز
جایگاه شماره ۳ – ضلع جنوبی اتوبان پاسداران آخر احمدآباد
جایگاه شماره ۴ – ضلع شمالی اتوبان پاسداران نرسیده به ورودی ولی امر
جایگاه شماره ۵ – شهرک ارم بلوار معلن نرسیده به میدان معلم
جایگاه شماره ۶ – الهیه لاله جنب ورودی اتوبان شهید کسایی
جایگاه شماره ۷ – ضلع جنوبی اتوبان شهید کسایی اول ورودی ورزشگاه یادگار امام
جایگاه شماره ۸ – سه راهی آناخانون جنب کافه ائل سون
جایگاه شماره ۹ – جاده آنا خاتون به طرف اسپیران بالاتر از سه راهی باباباغی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از