روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 377
  • 1,087
  • 1,361,376
خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی در یوم الرغائب

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز با گرامیداشت فرارسیدن ماه رجب و عیدنوروز، از تمهیدات ویژه‌ای برای انتقال شهروندان به آرامستان های شهر در یوم الرغائب (نخستین پنجشنبه ماه رجب)خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، فرخ جلالی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به آرامستان های سطح شهر ، این شرکت با سازماندهی مناسب و تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت با نظارت و کنترل عوامل اجرایی و گشتهای نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی، اقدام به ارائه خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در این روز خواهد نمود.
جلالی افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی با اختصاص بیش از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از آغازین روز پنجشنبه دوم فروردین ماه سال ۹۷ جابجایی مسافرین محترم را در مسیرهای مربوطه بر عهده خواهد داشت ودر کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط بویژه سامانه اتوبوسهای تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه خواهند نمودو شهروندان عزیز می توانند از این خدمات نیز بهره مند شوند .
وی در پایان تصریح کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمامی توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی در مسیر های ذیل در یوم الرغائب در خدمت شهروندان عزیز خواهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز