روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 65
  • 899
  • 1,048,482
خدمت رسانی به مردم جزو وظایف اصلی و اولویت های اساسی خادمین شهر

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، راستگو فرماندار تبریز به همراه وظیفه شناس شهردار منطقه ده تبریز، در جریان بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه گفت: خدمت رسانی به مردم جزء وظایف اصلی و اولویت های اساسی دولتمردان وخادمین شهر بوده و در جریان بازدید و بررسی پروژه های عمرانی سطح منطقه لبخند رضایت را در چهره مردم می بینیم .
راستگو افزود: پروژه های اجرا شده مثال زدنی بوده ودر راستای ایجاد زمینه های مناسب در جهت رفاه حال همشهریان عزیز عملکرد مثبتی را از شهرداری منطقۀ ده شاهد هستیم که این مهم می تواند در میزان رضایتمندی همشهریان و برخورداری ایشان از امکانات متوازن شهری اثر گذار باشد.
فرماندار تبریز اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت مناطق حاشیه نشین و دسترسی راحت شهروندان به مراکز سلامت ایجاد مراکز درمانی و بهداشتی و مجتمع های سلامت در حاشیه شهرها ضروری می باشد.
راستگو تاکید کرد: برای برداشتن مشکلات پیش رو و چالشهای موجود نیاز به هماهنگی و همسوئی دستگاهها با یکدیگر می باشد تا خدمات موثری به ساکنین این مناطق ارائه گردد.وی افزود: اقدام به بر طرف نمودن مشکلات و چالشهای مناطق حاشیه نشین بر اساس اولویت های مشخص شده از اهداف بنیادین بوده و با تمام توان در این راستا باید گام برداشته ، تا شاهد تحقق و تامین رضایت حداکثری ساکنین محترم این مناطق باشیم.
فرماندار تبریز اظهار داشت : معضلات حاشیه نشینی و پیامدهای آن باعث بوجود آمدن مشکلات اجتماعی و اقتصادی فراوانی در این مناطق می شود که این امر ضرورت توجه و کنترل وضعیت مناطق ویژه و جلوگیری از گسترش بی رویه این مناطق را نشان می دهد به همین منظور بایستی با فعال کردن ظرفیت های اجتماعی و همکاری نهادهای مختلف در زمینه ساماندهی، ارتقاء وضعیت اجتماعی، فرهنگی و سلامت ، آسیب پذیری این نواحی را کاهش داد.
در ادامه وظیفه شناس شهردار منطقه ده نیز با تشکر از حضور و توجه دکتر راستگو به مسائل و پروژه های شهری به اجرای بدون وقفه پروژه های موجود در سطح منطقه اشاره کرد و افزود: امروز مردم از شهرداری ها انتظار احداث پروژه هایی دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برایشان به ارمغان آورد و خوشبختانه با پی گیری های این منطقه و اهتمام ویژه شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز، پروژه ها طی زمان بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت می باشند و قطعاً پروژه های عمرانی و خدماتی این منطقه تأثیر بسزایی در رشد و شکوفایی شهر خواهند داشت.
شایان ذکر است در این بازدید فرماندار تبریز به همراه مدیران شهرداری تبریز از پروژه عمرانی قبرستان ستارخان، بازارچه ستارخان، کوچه سبز، باغ فدک کوثر،احداث پل عابر پیاده اتوبان پاسداران، مناطق حاشیه نشین منطقه ده تبریز بازدید به عمل آوردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز