روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 108
  • 507
  • 1,125,965
خروج کالاهای اساسی از مرزهای آذربایجان شرقی تحت کنترل است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای جلوگیری از خروج کالاهای اساسی از مرزهای همجوار با کشورهای همسایه در استان اهتمام جمعی وجود دارد.
علی جهانگیری در جلسه ستاد هماهنگی تجارت فرامرزی استان اظهار داشت: خروج کالای اساسی که با معیشت مردم در ارتباط است و این موضوع در مرزهای استان کنترل می شود.در این خصوص اقدامات پیشگیرانه و اطلاع رسانی های به موقع نیز باید در مرز ها انجام شود.
جهانگیری با اشاره به نوسانات ارز در طی ماه های گذشته و به صرفه بودن انتقال برخی از کالاهای اساسی به خارج از کشور گفت: ملاک عمل مسئولان گمرک استان اجرای قانون است و با خاطیان باید با قاطعیت عمل شود.
وی با بیان اینکه حمایت از صادرات یکی از اولویت هایی است که به جد پیگیر هستیم، افزود: کوچکترین مشکل در فرایند صادرات عاملی برای از دست دادن بازارهای جهانی خواهد بود.
وی با اشاره به دغدغه برخی از صادرکنندگان در خصوص نحوه ورود ارز گفت: برخی از این دغدغه ها در خصوص قیمت ها منطقی به نظر می رسد اما باید توجه داشت که همانطور که صادرات برای ما مهم است ورود ارز به کشور نیز مهم است.باید در این رابطه به گفتمان مشترکی با صادرکنندگان دست یابیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز