روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
خریدار تـــراکتور مشخص نیست مربیـــان لابی می‌کنند

تراکتورسازی تبریز فصل بسیار تلخی را پشت ‌سر گذاشت و کار به شکلی برای این تیم پیش رفت که اگر یکی، دو شکست بیشتر به دست می‌آوردند، ممکن بود فصل آینده در لیگ یک فعالیت داشته باشند. آنها تا توانستند ناکامی پشت ناکامی رقم زدند و کاری کردند تا تیم به منطقه سقوط برسد. حالا که تمام رقابت‌های تیم به اتمام رسیده و بازیکنان به استراحت می‌پردازند، شرایط جدیدی به وجود آمده است.
طبق اعلام عباس الیاسی مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه در حال طی کردن روند خصوصی‌سازی است و به زودی پروانه باشگاه به شرکت خصوصی دیگری واگذار می‌شود. در حال حاضر نیز، سه خریدار قدرتمند به لحاظ مالی، اطراف باشگاه هستند و آماده‌اند تا با شروع مزایده، وارد عمل شده و مالکیت باشگاه را در اختیار بگیرند. عجیب اینکه اطراف این سه خریدار، سه سرمربی نیز دیده می‌شوند و آماده‌اند تا شرکت مدنظر، مالک باشگاه شود و آنها با لابی خود، هدایت تراکتورسازی را بر عهده بگیرند.
طبق شنیده‌های خبر ورزشی، فرهاد کاظمی، رسول خطیبی و دراگان اسکوچیچ، این سه مربی هستند که از سوی سه شرکت در حال رایزنی هستند تا به محض برد در مزایده، هدایت تراکتورسازی را در اختیار بگیرند. فرهاد کاظمی بارها در مصاحبه‌هایش گفته بود علاقه دارد برای یک فصل هم شده، سرمربی تراکتور شود. رسول هم محبوبیت بالایی در تبریز دارد و سابقاً نیز هدایت این تیم را بر عهده داشت. در نهایت به نام دراگان اسکوچیچ می‌رسیم که پس از یک فصل نه ‌کاملاً موفق، دوباره وارد عمل شده تا سرمربی تراکتورسازی شود. این مسائل فعلاً در حد حرف و حدیث است و همه چیز بستگی به تصمیم نهایی سپاه پاسداران برای خصوصی کردن باشگاه دارد.
عجیب‌تر اینکه یکی از مربیان سرشناس فوتبال کشورمان که دو فصلی می‌شود از حضور روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری دور شده و تمرکزش، کار در تیم‌های لیگ یکی است، با لابی‌های عجیبی به دنبال نشستن روی نیمکت تراکتورسازی تبریز می‌گردد. ارتورول ساغلام سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی قبل از ترک تبریز به نوعی غزل خداحافظی را سرداده بود و به همین علت مدیران باشگاه به دنبال مذاکره با گزینه‌های دیگر هستند تا وقت را از دست ندهند و اگر ساغلام قطعاً به آنها جواب منفی بدهد، گزینه‌های دیگری داشته باشند. این ‌فرد برای رسیدن به نیمکت تراکتورسازی افراد زیادی را واسطه کرده و هر روز با آنها در تماس است تا شاید سرمربی آینده تراکتورسازی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز