روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 635
  • 773
  • 1,386,868
خرید تضمینی گندم به ۴ میلیون تن رسید

مجری طرح گندم وزارت جهادکشاورزی می گوید، از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون ۴ میلیون تن گندم از ۲۶ استان کشور خریداری شده است.
‘اسماعیل اسفندیارپور’ در گفت و گو با خبر نگاران افزود: این میزان گندم به ارزش ۵۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خریداری شده است که بخشی از مطالبات گندم کاران پرداخت و مابقی مطالبات بزودی به حسابشان واریز می شود.
وی اظهار داشت: خوزستان با یک میلیون و ۳۵۰ هزارتن، گلستان با ۹۶۲ هزارتن، فارس با ۵۰۰ هزارتن، کرمان با ۲۰۰ هزارتن رتبه های اول تا چهارم خرید تضمینی گندم را به خود اختصاص داده اند.
وی با بیان اینکه خرید گندم در برخی استان های جنوبی کشور از جمله خوزستان رو به پایان است، تصریح کرد: اکنون تمامی استان های کشور به عملیات برداشت و خرید گندم پیوسته اند به جز استان های اقلیم سرد از جمله همدان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان و زنجان که به تدریج آنان نیز وارد عملیات می شوند.
مشاور وزیر جهادکشاورزی اظهار داشت: بخش عمده گندم دوروم مربوط به استان های خوزستان ، جنوب فارس و دهلران است که تاکنون ۹۵ درصد آن خریداری شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز