روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,165
  • بازدید دیروز: 1,131
  • کل بازدید ها: 527,799
خرید و فروش‌های سهام به صورت هدفدار از سوی دلالان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشی از رشد شاخص بورس به صورت حبابی بوده است، گفت: هر ساله در اوایل تابستان برای ارائه مطلوب صورت‌های مالی، از سوی دلالان برخی از شرکت‌های بورسی خرید و فروش‌های سهام به صورت هدفدار نیز انجام می‌شود.
معصومه آقاپور‌علیشاهی در خصوص رشد شاخص بورس اظهار داشت: اینکه شاخص بورس روند صعودی داشته باشد، نکته خوبی است اما متاسفانه این موضوع در حال حاضر ظاهری و مقطعی است.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت رشد پایدار بازار سرمایه ادامه داد: معمولاً هرساله در اوایل تابستان و تا پایان تیرماه مجامع شرکت‌های بورسی تشکیل همچنین تقسیم سود شرکت‌ها انجام می‌شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: تقسیم سود سهام شرکت‌های بورسی در تیرماه هر سال در افزایش تقاضا برای خرید سهام مؤثر است که انجام این مهم به رشد شاخص کمک می‌کند.
آقاپور علیشاهی تصریح کرد: هر ساله در اوایل تابستان برای ارائه مطلوب صورت‌های مالی، از سوی دلالان برخی از شرکت‌های بورسی خرید و فروش‌های سهام به صورت هدفدار نیز انجام می‌شود.اتفاقاتی که برای سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و اعتباری در ماه‌های گذشته افتاد، باعث شده بخشی از نقدینگی‌های مردم به سوی بخش مسکن و بورس سوق داده شود، بنابراین می‌توان عنوان کرد عوامل مذکور در رشد شاخص بورس در چند روز گذشته مؤثر بوده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز