روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,036
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,248
خطای پزشکی عامل فوت خبرنگار فرهنگی بود ؟

خطای پزشکی عامل فوت خبرنگار فرهنگی بود ؟

در پــی فــوت رضا رســتمی، خبرنــگار حوزه فرهنگ رسانه ها، اخبار و شایعاتی در خصوص قصور پزشــکی و تاثیر ان بر علــت مرگ این خبرنگار در فضای مجــازی پیچید که منجر به صدور بیانیهای از ســوی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی شــد. در این بیانیه ضمن تشریح نوع بیماری رستمی و اقدامات پزشکی صورت گرفته برای درمان او آمده اســت: تیم پزشــکی و جراحی بیمارستان شهدای تجریش تمام تلاش خــود را کردند تا بیمــار علی رغم داشتن تومور پیشرفته، خونریزی مغزی پیش از عمل و اختلال در رگهای مغز بتواند به حیات خــود ادامه دهــد، اما برای درمــان این عارضه وقت زیــادی از دســت رفته بود و تلاشــهای پزشــکان نتیجه نداد. بدیهی است فقدان چنین شــخصیت فرهنگی برای همگان و به خصوص خانواده ایشــان بسیار سخت است، اما در چنین شــرایطی باید از اظهار نظرهای غیر کارشناسانه پرهیز کرد. پرونده پزشــکی وی و دلیل مرگ بســیار روشن است. بازگشــت به زندگی برای بیماری که با حالت اورژانســی و به دلیل تومور مغزی و خونریزی مغــزی و اختلالات عروقی کــه قبل از ورود به بیمارســتان به وجود آمده، کار آسانی نیست.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز