روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 90
  • 857
  • 1,393,383
خطیبی: گناه من این است که دو تیم را لیگ برتری کرده ام

رسول خطیبی در گفتگو با خبرنگار سایت برنامه نود در خصوص شایعاتی مبنی بر امضا قرارداد با تیم ماشین سازی به منظور فصل آینده، اظهار داشت: این مسائل صحت نداشته و من قراردادی را با این تیم امضا نکرده ام و همه این موضوعات شایعه است. برای ماشین سازی آرزوی موفقیت دارم.
وی ادامه داد: نمی دانم هدف برخی از افراد در فوتبال تبریز چه می باشد زیرا زمانی که خطیبی باشد، منافع آنها از بین می رود و گناه من در ۳ یا چهار سال که مربیگری می کنم، این است که دو تیم را به لیگ برتر آورده ام و تراکتور سازی را نیز با کمترین هزینه درچند سال گذشته، قهرمان نیم فصل کرده و در پایان نیز به نایب قهرمانی رسیده است. ۱۶ بازیکن از فوتبال آذربایجان به تیم آوردم که در حال حاضر در لیگ برتر بازی می کنند که باعث افتخار است.
خطیبی، بیان کرد: عده ای به دنبال تخریب من هستند و می دانند، اگر من باشم منافع آنها به خطر می افتد و این آقایان به فوتبال آذربایجان ظلم می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز