روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
خطیبی: ۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقبیم

رسول خطیبی در خصوص برپایی اردوی آماده سازی تیم فوتبال ماشین سازی در تهران اظهار کرد: ما حدود ۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقب مانده ایم و درصدد این هستیم که این فاصله را با انجام تمرینات فشرده در اردوی تهران جبران کنیم.
وی ادامه داد: ما می خواستیم در سرعین اردو بزنیم اما تیم هایی که در آنجا بودند اکنون اردوهایشان تمام شده و ما اگر به سرعین می رفتیم نمی توانستیم بازی تدارکاتی داشته باشیم. با اینکه دمای هوای تهران گرم است و مثل سرعین خوب نیست اما به دلیل وجود حریفان تدارکاتی در تهران، این اردو را در برنامه قرار دادیم.
خطیبی عنوان کرد: در اردوی تهران تمرینات فشرده ای را در نظر گرفتیم و روزی دو و سه جلسه تمرین اعم از بدنسازی در برنامه ما جا دارد. از طرفی مربی بدنساز فرانسوی که سابقه کار خوبی دارد، قرار است از لحاظ بدنی روی بازیکنان تیم کار کند تا بتوانیم تیم را تا شروع مسابقات به مرز آمادگی برسانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز