روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 85
  • 857
  • 1,393,378
خط‌کشی خیابان‌های بعثت بیلانکوه غربی و شرقی توسط شهرداری منطقه۱

معاون حمل‌و‌نقل‌وترافیک شهرداری منطقه ۱ گفت: خط‌کشی خیابان‌های بعثت، بیلانکوه غربی و شرقی در سطح این منطقه آغاز شده است.
به گزارش شهریار به نقل از مهدی‌زاده اعلام داشت: پس از اتمام آسفالت ریزی اساسی این خیابان‌ها که از جمله خیابان‌های پر تردد است، بلافاصله عملیات شبانۀ خط کشی در این مسیرها آغاز شد.
معاون حمل‌و‌نقل‌وترافیک شهرداری منطقه ۱ گفت: خط کشی راهها از علائم ترافیکی مهم محسوب می شود که نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان داشته و تاثیر بسزایی در روان سازی ترافیک دارد.
وی هدف از انجام خط کشی در خیابانها و معابر سطح شهر را فراهم آوردن محوری قابل رویت در طول شبانه روزی و تسهیل در امر عبورو مرور رانندگان در این محورها دانست و اعلام نمود: به همین جهت اجرای این عملیات با جدیت در دستور کار اجرایی محموعه معاونت حمل و نقل قرار گرفته است.
مهدی‌زاده اضافه کرد: این خط کشی ها به طول بیش از ۱۲ کیلومتر در خیابانهای بعثت ، بیلانکوه غربی و شرقی انجام شده است و برای جلوگیری از به وجود آمدن ترافیک در ساعات تردد خودروها، یک تیم عملیاتی مشخص این خط کشی ها را در ساعات پایانی شب انجام دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز