روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 764
  • 721
  • 1,335,686
خناری نژاد: می توان قول کسب مدال در بازی‌های آسیایی را داد

کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک هنری از کسب مدال برنز آسیایی خوشحال است و می گوید که به خودباوری رسیده و حالا می توان قول کسب مدال در بازی های آسیایی جاکارتا را داد.
هادی خناری نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد کسب مدال برنز دار حلقه در رقابت‌های قهرمانی ‌آسیایی ۲۰۱۵، اظهار کرد: باید در درجه اول از رییس فدراسیون تشکر کنم که در همین مدت کوتاه حضورش پیگیری‌های زیادی برای کسب این مدال انجام داد. من خیلی خوشحال هستم که توانستم در آسیا به حق خودم برسم و مدال برنز را کسب کنم.
او در ادامه با بیان این که می‌تواند قول کسب مدال در بازی‌های آسیایی، را بدهد، گفت‌: با کسب این مدال به خودباوری رسیدم و انگیزه زیادی برای تلاش بیشتر و بهتر در بازی‌های آسیایی خواهد بود. کسب این مدال نقطه قوتی است برای ژیمناستیک ایران که می‌توان به مسئولان قول مدال آسیایی را داد.
کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک هنری، گفت‌: اکنون در فدراسیون هستم. صحبت‌هایی برای برگزاری اردوهای تیم‌ ‌ملی انجام می‌شود. رییس فدراسیون قول داده است که قبل از رقابت‌های آسیایی چند مسابقه تدارکاتی را برگزار کنند که هم تیم “ب” و هم تیم “الف” ژیمناستیک به صورت تیمی میدان رقابت‌ها را تجربه کنم. البته این ها رایزنی اینچه درگاهی را می طلبد که شرایط مهیا شود.
به‌ گزارش ‌ایسنا، با اعلام فدراسیون جهانی ژیمناستیک بعد از مثبت اعلام شدن ژیمناست قزاقستانی هادی خناری نژاد، صاحب مدال برنز دار حلقه رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۵ هیروشیما شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز