روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 739
  • 841
  • 1,329,472
خواستگار قلابی با ۱۳ فقره سرقت در تبریز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری فردی که به صورت صوری از دختران خواستگاری و از آنان طلاجات سرقت می‌کرد، خبر داد.
سرهنگ صابر عباس‌زاده افزود: در پی وقوع سرقت طلاجات بانوان تحت عنوان خواستگاری توسط فردی، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. با بررسی‌های انجام گرفته و اقدامات فنی و تخصصی هویت متهم شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت‌های لازم در یک عملیات غافلگیرانه در محل سکونتش دستگیر شد. متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم بوده ولی با مشاهده ادله و مستندات موجود پلیس لب به اعتراف گشوده و به ۱۳ فقره سرقت طلاجات و وجوه نقد اعتراف کرد.
عباس زاده با بیان اینکه سارق به عنوان خواستگار از دختران مسن و بانوان متعلقه سرقت می‌کرد، افزود: متهم دستگیر شده خودرا بعنوان فرد مجرد جلوه داده و به قصد خواستگاری و ازدواج با دختران سن بالا و زنان متعلقه قرار خواستگاری و در نهایت قرار خرید میگذاشت و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت طلاجات می کرد.
وی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: در این راستا سه نفر زرگر نیز که به عنوان مالخر با این متهم همکاری داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز