روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 280
  • 933
  • 1,362,212
خواستگار کینه جو به اعدام محکوم شد

خواستگار کینه توز وقتی از دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنید، با یک ظرف بنزین آپارتمانی را که دختر جوان در آن ساکن بود به آتش کشید.در این آتش‌سوزی مرد ۷۰ساله‌ای با دختر جوانش در میان شعله‌های آتش سوختند اما دختر مورد علاقه مرد آتش افروز، از این حادثه انتقامجویانه جان سالم به در برد. متهم این پرونده درشعبه دوم دادگاه کیفری حاضر شد تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود. در این آتش‌سوزی که شامگاه بیست و دوم مهرماه سال ۹۱ در آپارتمانی در ورامین اتفاق افتاد، مأموران آتش‌نشانی درعملیات اطفای حریق، جسد سوخته مرد ۷۰ساله‌ای را از میان شعله‌ها بیرون کشیدند و دختر جوانی را که بشدت دچار سوختگی شده بود به بیمارستان انتقال دادند که این دختر با گذشت چند روز جانش را از دست داد. در تحقیقات میدانی مأموران پلیس، دختر مورد علاقه این جنایتکار به کارآگاهان جنایی که در محل حضور داشتند گفت: پسرجوانی که قبلاً به خواستگاری‌ام آمده بود امروز ناگهان در آپارتمان را با لگد باز کرد و با پاشیدن بنزین همه جا را به آتش کشید و بعد هم با کمک یک موتورسوار که سرکوچه منتظرش بود متواری شد.با این سرنخ، تحقیقات برای ردگیری این جوان ۳۰ساله آغاز شد و مأموران توانستند با موفقیت متهم را دستگیر کنند. این متهم پس از دستگیری، جرم خود را پذیرفت و انگیزه‌اش را انتقامجویی از دختر مورد علاقه‌اش بیان کرد.سال گذشته این جوان ازسوی قضات شعبه دوم دادگاه کیفری به دو بار قصاص محکوم شد اما قضات دیوان عالی کشور تنها حکم او را در رابطه با قتل مرد ۷۰ساله تأیید کردند و این زندانی از طرف خانواده دختر بخشیده شد. متهم از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری انتقال یافت تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود و در پایان این جلسه قضات شعبه دوم به ریاست قاضی زالی و قاضی اسلامی – مستشار ارشد – برای صدور رأی وارد شور شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز