روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 84
  • 933
  • 1,362,016
خواهان افزایش مبلغ بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال ۹۷ هستیم

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه بر افزایش مبلغ بودجه سال ‌آینده در حوزه عمرانی و جهت خرید اتوبوس تاکید کرد.
شکور اکبر نژاد، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در صحن علنی شورا با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای انقلاب اسلامی، روز زن را به همه بانوان و مادران ایران اسلامی تبریک گفت.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه افزود: یاد و خاطره پروین اعتصامی، شاعره بزرگ این مرز و بوم را هم گرامی می‌داریم و از خدای تعالی برای او علو درجات طلب می‌کنیم.
رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به پیشنهادات خبرنگاران مبنی بر بهبود محل استقرار آنان و در اختیار قرار دادن امکانات لازم، خاطرنشان ساخت: قطعا این پیشنهاد اجرایی خواهد شد، همچنین خبرنگاران محترم از اعضای شورای شهر خواسته‌اند نسبت به هم مهربان‌تر رفتار کنند.
وی با اعلام اینکه سعی داریم اجازه ندهیم بودجه سال آتی به اجرای بودجه یک دوازدهم منجر شود، توضیح داد: در ارتباط با بودجه جلسات خوبی با کارشناسان شهرداری برگزار شده است و به نتایج خوبی دست یافته‌‌ایم.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم این جلسه تصویب اساسنامه‌های سازمان های تابعه شهرداری تبریز است که با نظرات کارشناسان و بحث های کارشناسی به نتایج خوبی رسیده‌ایم، اذعان کرد: با پیشنهاد اشرف نیا موضوع بودجه، پیش از بررسی اساسنامه سازمان‌ها در دستور کار امروز شورای شهر تبریز قرار گرفت.
در ادامه محمدباقر بهشتی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای پنجم تبریز گفت: در شهرداری توان بالقوه برای کسب درآمد وجود دارد و به همین دلیل پیشنهاد دادیم بودجه به ۲۷۷۰ میلیارد تومان افزایش یابد که ۱۴۰ میلیارد تومان آن صرفا برای خرید اتوبوس‌‌ها اختصاص خواهد یافت. هر گونه افزایش بودجه صرفا در بودجه عمرانی شهر خواهد بود و مجموع جمع بندی جلسات نیز این بوده است که هزینه‌‌های پیش بینی شده توسط شهرداری تبریز در بودجه سال آینده صحیح بوده و کل درآمد مورد پیش بینی ۲۷۷۰ میلیارد تومان خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز