روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,637
  • 1,097
  • 1,390,802
خودرو تندر ایران خودرو به سطح کیفی ۴ ستاره رسید

بر اساس گزارش ارزشیابی خودرو مرتبط با اردیبهشت ماه سال جاری که توسط شرکت بازررسی و استاندارد ایران منتشر شده، تندر اتوماتیک ایران خودرو با ارتقاء سطح کیفی به رده چهارستاره کیفی رسید.
در همین ماه،‌ گروه صنعتی ایران خودرو در ارزشیابی شرکت رنو، موسوم به آدیت جامع ۰۰۶۱۱ در بین کارخانه های تولیدکننده محصولات رنو در منطقه ،‌ موفق به کسب نشان برتر و درخشان سبز شد.
برمبنای این گزارش، شرکت ایران خودرو با ارائه طرح فیس لیفت تندر ، موسوم به تندرپلاس، رویکردی مستمر و همه جانبه ایی را در استمرار مسیر ارتقاء کیفیت محصولات در پیش گرفته است.این گزارش می افزاید، بر اساس نقشه راه ترسیم شده برای ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی ایران خودرو، همه محصولات این شرکت دارای برنامه مشخصی برای کسب ستاره های کیفی هستند که در فروردین ماه سال جاری نیز، خودرو سورن ایران خودرو با کسب یک ستاره کیفی به رده دو ستاره رسید. در سال جاری ایران خودرو موفق شده در هر ماه یک ستاره کیفی به سبد ستاره های خود بیافزاید.
کسب این نتایج مرهون اقدامات مشترک و نظام یافته کلیه واحدهای سازمانی ایران خودرو است. واحدهای  زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران خودرو از حوزه تامین تا خدمات پس از فروش به طور یکپارچه و هماهنگ،  پروژه های بهبود کیفیت را در راستای کیفی سازی محصولات و ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان،  با  تمرکز  بر نظر مشتریان در سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز