روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 302
  • 1,139
  • 1,383,609
خودکشی سارق در پایگاه پلیس آگاهی

سارق جوان که پس از دستگیری به آخر خط رسیده بود، از طبقه سوم پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران خود را به پایین پرت کرد.
چند روز گذشته بازپرس کشیک، سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای جنایی در جریان خودکشی متهم زورگیری در پایگاه سوم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
پس از حضور وی در محل مشخص شد مرد جوان که از اتباع خارجی بوده و حین آخرین زورگیری خود از یک پیرزن ۸۰ ساله بازداشت شده، هنگام بازجویی و زمانیکه خودش را در برابر مجازات زندان دیده است به سمت پنجره باز اتاق بازجویی رفته و خودش را به پایین پرتاب کرده است.
روز ۲۳ آبان ۹۵ بود که ماموران پایگاه سوم آگاهی تهران بزرگ پس از گزارشات دریافتی در جریان سرقت های زورگیری توسط چند تبعه خارجی در محدوده استفاظی خود قرار گرفتند. پس از ثبت این موضوع در پرونده و با هماهنگی های قضایی تلاش ها برای دستگیری متهمان پرونده به جریان افتاد تا اینکه در آخرین سرقت، بالاخره یکی از سارقین که بیشتر سرقت های خود را از افراد پیر انجام می دادند با همکاری مردم و تلاش های ماموران پایگاه سوم آگاهی دستگیر و با صدور دستور قضایی برای انجام تحقیقات، تحت بازداشت پایگاه سوم آگاهی تهران قرار گرفتند.
این ماجرا در حالی بود که به دلیل وجود سرقت های بیشتر این تبعه خارجی تحت بازجویی های ماموران مبارزه با سرقت پایگاه سوم آگاهی تهران قرار داشت و روز پنج شنبه در اقدامی عجیب متهم دست به خودکشی زد. این متهم که تحت بازجویی قرار گرفته، زمانیکه خود را در آخر خط دیده بود از همان طبقه سوم که ماموران در حال بازجویی از او بودند به سمت پنجره رفته و زمانی که با پنجره باز روبرو شده است خودش را به پایین پرتاب کرده است.
پس از این بود که بازپرس سجاد منافی آذر بلافاصله در جریان موضوع خودکشی این فرد قرار گرفته و با حضور سریع در محل به همراه تیم تشخیص هویت آگاهی به بررسی موضوع پرداخت. افسر بازجوی پرونده که ادعا داشت این سارق خودش را به پایین پرتاب کرده است با بررسی های دوربین مداربسته نصب شده در محل، حرفش اثبات شد.
و بعد از آن جسد به دستور بازپرس کشیک دادسرای جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا هرگونه ابهامی در این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز