روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 583
  • 761
  • 1,434,980
خودکفایی در آلومنیوم با توسعه نفیلین سیلیسیت

استاندار آذربایجان شرقی در نخستین سفرهای شهرستانی خود برای بازدید از مجتمع در حال احداث آلومنیوم سراب راهی این شهرستان شد تا از نزدیک در روند اجرای پروژه توسعه ای مهم سراب قرار گیرد.
این پروژه جزو پروژه های مهم استاین است که سالهای سال است بنا به دلایل بعضا معلوم و بعضا نامعلومی در یک بلاتکلیفی قرار دارد و این در حالی است که در صورت توسعه این واحد، جهش بزرگی در صنعت و معدن استان اتفاق خواهد افتاد.
داوودی نماینده مردم سراب در این دیدار گفت : توسعه نیاز آلومینیم کشور سالیانه ۵/۱ میلیون تن می باشد که بخش عمده آن وارداتی می باشد و هر سال میلیون ها دلار ارز برای این منظور از کشور خارج می شود و این در حالی است که بسیاری از جوانان ما بیکار هستند و درخواست مردم شهرستان سراب از مسئولان، اجرایی کردن طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز