روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 373
  • 702
  • 1,334,574
خوش اخلاق‌ترین رقیب دنیا برای بیرانوند

در هیچ کجای دنیا نمی‌توان دو گلر تیم را به عنوان رقیبی دوست با یکدیگر پیدا کرد اما به نظر می رسد این موضوع در پرسپولیس کاملا وجود دارد.
به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که بوژیدار رادوشوویچ در زمان حضورش در ترکیب پرسپولیس نشان داده با توجه به کیفیتش نمی‌توان از او به عنوان شماره ۲ در دروازه یاد کرد، با این حال رفتار حرفه ای و عدم حاشیه سازی او طی دو فصل اخیر کاملا جالب توجه بوده است. موضوعی که باعث شده بیرانوند به عنوان دروازه بان اصلی این تیم با تمرکز بیشتر و بدون حواشی مربوط به رقابت تنش زا درون دروازه این تیم قرار گیرد.
بوژیدار که با درک شرایط بیرانوند به عنوان دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی به عنوان یک رقیب سرسخت برای او طی مدت اخیر ظاهر شده در این مدت نمونه جالب توجهی از یک رقیب در پرسپولیس نشان داده است. دروازه‌بانی با کیفیت بالا و از همه مهمتر حاشیه گریز و خوش اخلاق.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز