روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 283
  • 749
  • 1,336,768
خوش خبر: غلامی روی خطوط قرمز «کولاکوویچ» پا گذاشت

آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران برای کسب سهمیه مسابقات جهانی چند روز پیش در تهران برگزار شد که در این روز اتفاق تلخی در تمرینات تیم ملی رخ داد. در دقایق پایانی تمرینات سید محمد موسوی و عادل غلامی وارد مشاجره شدید لفظی شدند که در نهایت عادل غلامی لباس خود را عوض کرد و از اردو بیرون رفت. اتفاقی که به هیچ وجه خوشایند نبود و پس از آن با تصمیم ایگورکولاکوویچ، سرمربی تیم ملی عادل غلامی از تیم ملی خط خورد. امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص اتفاقی که بین غلامی و موسوی افتاد به خبرنگار «ایران» می‌گوید: «مشاجره غلامی و موسوی زیرپوستی بود. کولاکوویچ در جریان تمرین از این دو بازیکن سؤال کرد که چرا این قدر حرف می‌زنید که این دو بازیکن جواب دادند با همدیگرشوخی می‌کنیم!»
او ادامه می‌دهد: «کولاکوویچ فارسی بلد نیست و در جریان صحبت‌هایی که بین این دو بازیکن رد و بدل شد، قرار نگرفت. غلامی به یکباره با عصبانیت تمرین را ترک کرد که ترک تمرین توسط او به نشانه خروج از تیم ملی است. کولاکوویچ تصمیم خودش را در خصوص اخراج غلامی گرفت و عنوان کرد که هر مربی ای خطوط قرمزی دارد و غلامی روی خطوط قرمز او پا گذاشت.»
سرپرست تیم ملی والیبال بیان می‌کند: «عادل غلامی چهره خوشنامی است که بازی‌های خوبی برای تیم ملی انجام داده، او بازیکن منظم و کم حاشیه‌ای است به همین دلیل کولاکوویچ به‌ دنبال راهکاری بود که او را به تیم ملی بازگرداند اما جای هیچ اغماضی نیست و کولاکوویچ برخلاف میل باطنی‌اش او را از تیم ملی کنار گذاشت.» خوش خبر ادامه می‌دهد: «با این اتفاق کار تیم ملی سخت‌تر می‌شود چرا که تیم ملی ناچار به حفظ نظم و انضباط است. این موضوع بررسی خواهد شد و جریمه‌ای هم برای شخص مقصر در نظر خواهیم گرفت. جایگزین غلامی مشخص شده و علی شفیعی به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.»
کولاکوویچ:
اینجا تیم ملی والیبال ایران است
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره اقدام عادل غلامی گفت: «چنین اتفاقاتی همیشه در ورزش پیش می‌آید و اصلاً دلیل این دعواها هم مهم نیست. اما عکس‌العملی که از عادل غلامی سر زد، شایسته تیم ملی نیست. این رفتار در حد یک بازیکن در رده ملی نیست. از رفتار وی اینگونه تعبیر می‌شود که وی قصد بازی در تیم ملی را ندارد. در واقع غلامی خودش تیم ملی را ترک کرد. اینجا تیم ملی والیبال ایران است.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز