روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
خیز بلند شهرداری مراغه برای زدودن غبار محرومیت از چهره شهر

شهردار مراغه: توجه به مناطق کم برخوردار و توزیع عادلانه خدمات شهری سرلوحه کار شهرداری قرار دارد.
طی مراسمی و همزمان با هفته دولت و با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان مراغه ، اعضای شورای اسلامی شهر مراغه و جمعی از مدیران و مسئولین محلی طرح ساماندهی مسیل عشرت آباد با هدف توزیع عادلانه خدمات شهری کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر مراغه طرح ساماندهی مسیل عشرت آباد با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشکری کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در این مراسم مهندس احمدی ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت : شهیدان رجایی و باهنر با وفاداری بر اصول و ارزش های انقلاب اسلامی در دوران کوتاه اما پر برکت عمر خود تلاش نمودند تا در جهت رفع محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام های بلندی بردارند.
شهردار مراغه با بیان اینکه هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزی دولتی است که حمایت و پشتیبانی میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد گفت: هفته دولت هفته سپاس و قدردانی از دولتی است که هدفش اجرای حدود الهی و احکام آسمانی اسلام و ایجاد جامعه ای سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.
وی در ادامه با اشاره به پروژه های کلنگ زنی شهرداری مراغه در این هفته بیان داشت: پروژه ساماندهی مسیل عشرا آباد با هدف توزیع عادلانه خدمات شهری و همچنین در راستای اهداف مدیریت شهری در تحقق رفع محرومیت و توجه به مناطق کم برخوردار با اعتباری بالغ بر …. میلیون ریال کلنگ زنی و آغاز شد.
شهردار مراغه با اشاره به رویکرد شورای اسلامی شهر مراغه در زدودن غبار محرومیت از چهره شهر بر توجه هر چه بیشتر به مناطق کم برخوردار تاکید کرد و افزود: خوشبختانه در سال گذشته و ماه های سپری شده در سال جاری اقدامات و عملیات عمرانی و خدماتی مناسبی در مناطق کم برخوردار اجرا شده که احداث پارک بانوان آنالار، بهسازی و عملیات گسترده آسفالت ریزی در منطقه گلستان، بهسازی و آسفالت ریزی منطقه جهانگیر، بهسازی و زیباسازی محله انزاب و …. از جمله اقدامات قابل توجه اخیر میباشد.
شهردار مراغه از محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین این شهر به عنوان یکی از دغدغه های جدی مدیریت شهری یاد کرد و از مدیران مناطق سه گانه شهرداری خواستار توجه بیش از پیش به این مهم شد.
مهندس احمدی تصریح کرد: اجرای عملیات مختلف عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه با توجه به نیاز شهروندان در اولویت کاری مدیریت شهری قرار دارد.رفع نیازها و خواسته های شهروندی امری مهم است که تحقق آن از مسئولیتها و رسالتهای مهم شهرداری محسوب می شود.
ایشان با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی به منظور ارتقاء ساختارهای شهری، اظهارداشت: سیاستگذاری و برنامه ریزی های شهری باید به گونه ای باشد که همه شهر به طور یکسان و متوازن مسیر پیشرفت و ترقی را بپیمایید.
به گفته وی، آنچه می تواند معیاری برای سنجش و ارزیابی عملکرد مدیریت شهری باشد، میزان و نحوه خدمات رسانی، اجرای برنامه و پروژه های شهری در عرصه های مختلف و رفع معضلات و مشکلات موجود در همه مناطق به ویژه مناطق کم برخوردار است.
مهندس احمدی در خاتمه با اشاره به اهتمام و جدیت شهرداری در ارائه خدمات بهینه و متناسب با نیازهای واقعی مناطق، اظهارداشت: مدیریت شهری ضمن آنکه، اهمیت ویژه ای برای تدوین طرح ها و برنامه های توسعه شهری در سطح کلان قائل است، به طور جدی نسبت به مرتفع نمودن مشکلات مناطق کم برخوردار اقدام می کند که بهسازی مسیل عشرت آباد یکی از این اقدامات مهم و اساس است که با برگزاری کلنگ زنی آغاز شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز